Tanulmányi versenyeredmények
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Verseny neve Tantárgy Szintek Forduló Helyezés Egyéni / Csapat Tanuló neve Felkészítő tanár Tanév Feltöltés dátuma
Álmodj és tervezz! rajz országos 2. egyéni Tutinka Sára Eszter Vincze Judit 2016/2017 2017-02-22 16:32:34
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Grenda Luca Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:43:55
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kovács Zsófia Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:43:55
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kövessy Péter Ádám Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:43:55
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Oláh Soma Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:42:51
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:42:50
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Liska Tamás Polák Péter 2016/2017 2017-02-20 12:42:50
Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. egyéni Balajthi Boglárka Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-20 12:02:43
Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. egyéni Várhegyi Attila Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-20 12:01:20
Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Sike Barnabás Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-20 11:57:45
Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:28:11
Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:27:44
Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Vida Kamilla Zsanna Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:27:24
Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. egyéni Takács Donát György Ambrus Judit 2016/2017 2017-02-16 20:26:53
Curie matematika verseny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Pákozdi Marcell Tóth Tibor 2016/2017 2017-02-16 20:25:56
idegennyelvi szépkiejtési verseny, Eszterházy Káro német nyelv területi 1. egyéni Ötvös Anna Novák Bernadett 2016/2017 2017-02-07 12:41:40
Macskaköröm novellaíró pályázat magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Prekop Dorottya Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2017-02-06 20:36:50
Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2017-01-03 10:57:05
Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 3. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2017-01-03 10:56:04
Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 9. egyéni Németh Mária Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:54:48
Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 9. egyéni Kovács Bálint Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:54:48
Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 6. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:53:36
Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 6. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:53:36
Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 8. egyéni Varga Réka Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:52:06
Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Kovács-Csizmadia Márton Tóth Tibor 2016/2017 2017-01-03 10:51:10
Megyei Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Szabó Eszter Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:49:48
Megyei Matematikaverseny angol nyelv megyei 1. forduló 5. egyéni Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:48:34
Megyei Matematikaverseny angol nyelv megyei 1. forduló 5. egyéni Csonka Borbála Róza Németh Anna 2016/2017 2017-01-03 10:48:34
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Bűdi Péter Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Fegyverneki Lilien Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Kis Gergely Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:40:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Bratu Csenge Fáta Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Kádár Gellért Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Miczán Panna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 12. csapat Szlifka Anna Lőveiné Árva Melinda 2016/2017 2016-12-06 11:36:14
Bibliafordító és szövegértési verseny német nyelv megyei 6. egyéni Juhász - Vankó Gellért Levente Szabó Andras 2016/2017 2016-11-30 12:47:32
Bibliafordító és szövegértési verseny német nyelv megyei 3. egyéni Tóth Ilona Ágnes Szabó Andras 2016/2017 2016-11-30 12:46:22
Bibliafordító és szövegértési verseny német nyelv megyei 3. egyéni Ladányi Anna Szabó Andras 2016/2017 2016-11-30 12:44:33
Bibliai szövegértési verseny angol nyelv megyei 1. forduló 1. egyéni Csobádi Viktor Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-29 07:33:52
Angol országismereti és társakgási vetélkedő angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Kiss Annamária Réka Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-24 21:39:21
Angol országismereti és társakgási vetélkedő angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Németh Luca Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-24 21:39:21
Angol országismereti és társakgási vetélkedő angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Szabó Eszter Bukovszki Edit 2016/2017 2016-11-24 21:39:21
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Demjén Orsolya Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Fogarasi Nikolett Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Gyurkó Kinga Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Mészáros Petra Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Demjén Borbála Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Ötvös Anna Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Szemerszki Anna Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Bársony Kata Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Farkas Kinga Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Bodolai Anna Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
Diákolimpia Kosárlabda Lány VI.kcs. testnevelés városi 6. csapat Dsupin Loretta Stefánné Hegedűs Zsuzsa 2016/2017 2016-11-24 19:05:49
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Latorcai Nimród Örs Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:53
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat László Hunor Dávid Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:48
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Bodolai Anna Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:44
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Kara Gábor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:40
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 15. csapat Szklenár Eszter Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:35
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Gyurkó Kinga Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:32
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Kriston Boglárka Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:27
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Latorcai Levente Hunor Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:23
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Tóth Gergő Tamás Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:16
45. Országos Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély országos 1. forduló 14. csapat Rimaszéki Áron Bakosné Vass Krisztina 2016/2017 2016-11-21 14:55:09
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Sike Barnabás Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Mérai Alexa Léna Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat László Vince Zsombor Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Kovác Márk Dorián Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:51:19
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Gadus Bogdán Olivér Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Balajthi Boglárka Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Várhegyi Attila Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Murvai András György Geszti Mónika 2016/2017 2016-11-18 19:46:56
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Árgyel Anna Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Gajdócsi András Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Oláh Dorottya Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Szabó Márton Velkey Balázs 2016/2017 2016-11-18 19:38:14
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Dabasi - Halász Gellért Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Juhász Zoltán István Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Kovács Bálint Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 9. csapat Madarász Fanni Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 19:36:50
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Kovács Menyhért Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Takács Donát Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Tóth Ilona Ágnes Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 8. csapat Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:35:22
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Krajnyák Réka Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Molnár Lilla Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 7. csapat Szabó Dorina Tóth Tibor 2016/2017 2016-11-18 19:32:21
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Kocsis Balázs Levente Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Szirmai Márton Gyula Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Takács Donát György Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 6. csapat Ujhelyi Balázs Ambrus Judit 2016/2017 2016-11-18 19:27:02
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Nagy Laura Boglárka Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Rencsicsovszki Bence Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Tóth Karina Mozgó Endréné 2016/2017 2016-11-18 19:24:17
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Boda Márton József Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Buday Botond Gergely Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Fodor Marcell Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 3. csapat Sümegi Soma Németh Anna 2016/2017 2016-11-18 18:34:40
Bibliai Szövegértési Verseny német nyelv megyei 3. egyéni László Hunor Dávid Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:34:52
Bibliai Szövegértési Verseny német nyelv megyei 1. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:34:18
Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁT német nyelv megyei 3. egyéni Krajnik Fanni Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:23:35
Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁT német nyelv megyei 3. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2015/2016 2016-06-24 23:22:50
Országos József Attila Mese-, Vers- és Novellaíró magyar irodalom / nyelvtan országos 1. forduló 3. egyéni Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-06-24 16:31:16
Szent Imre Katolikus Általános iskola angol nyelv megyei 1. forduló 4. egyéni Vékony Benedek Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:28:55
Szent Imre Katolikus Általános iskola angol nyelv megyei 1. forduló 4. egyéni Molnár Lilla Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:28:05
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Oroszi Márk Péter Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:26:20
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Kovács Áron Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:26:20
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Mérai Alexa Léna Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Molnár Gábor Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Simon Szonja Szolanzs Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Lukács Barnabás Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vargay András Dávid Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Fülöp Vanda Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 16:25:15
Eszterházy Károly Főiskola-Szépkiejtési Verseny angol nyelv területi 1. forduló 2. egyéni Lauer Áron Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:40:42
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló 22. csapat Lukács Barnabás Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:39:04
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló 22. csapat Vargay András Dávid Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:39:04
Christmas Is All Around angol nyelv országos 1. forduló 22. csapat Fülöp Vanda Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:39:04
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 7. csapat Lukács Barnabás Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:37:15
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 7. csapat Molnár Lilla Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:37:15
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 7. csapat Vargay András Dávid Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:37:15
Christmas Is All Around angol nyelv 1. forduló 4. csapat Molnár Lilla Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:33:12
Christmas Is All Around angol nyelv 1. forduló 4. csapat Dabasi - Halász Gellért Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:33:12
Christmas Is All Around angol nyelv 1. forduló 4. csapat Vékony Benedek Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-24 15:33:12
Városi Szövegértési verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. Köcski Nikolett Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-06-24 11:38:48
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 13. csapat Farkas Nóra Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:24:55
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 13. csapat Kövesi Karina Dóra Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:24:55
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 13. csapat Tóth Blanka Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:24:55
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 10. csapat Litkei Kinga Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:23:16
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 10. csapat Prekop Dorottya Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:23:16
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 10. csapat Sárkány Egon Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:23:16
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 8. csapat Ősz Kamilla Anna Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:22:01
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 8. csapat Veres Noémi Lili Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:22:01
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 6. csapat Barati Aliza Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:20:56
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 6. csapat Magyar Levente Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:20:56
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 6. csapat Szuhánszki Rebeka Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:20:56
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 11. csapat Barati Noémi Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:19:57
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 11. csapat Bőke Fruzsina Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:19:57
Play and Win! angol nyelv országos 3. forduló 11. csapat Zemlényi Hanna Zóra Szabó Flóra 2015/2016 2016-06-16 15:19:57
OKTV angol nyelv országos 2. forduló eredményesen szerepelt egyéni Lauer Áron Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-16 11:00:57
Országos Történelem Verseny történelem városi 2. forduló 6. egyéni Szabó Dominik Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:59:53
Országos Történelem Verseny történelem városi 2. forduló 5. László Hunor Dávid Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:58:56
CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Bajáky András Olivér Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Imregh András István Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Pistai Titusz Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Szabó András Miklós Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Szunyogh Kata Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Tóth Klára Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
CélPont történelem városi 1. forduló 1. csapat Tucsek Máté Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:56:33
Savaria Országos Történelem Verseny történelem megyei 2. forduló 2. egyéni Tóth Ádám Ötvös Lajos 2015/2016 2016-06-16 10:52:15
Szent Imre Katolikus Általános iskola angol nyelv megyei 1. forduló 3. egyéni Simon Szonja Szolanzs Csizmarik Irén 2015/2016 2016-06-16 10:51:22
Próza- és versíró verseny a Szent Márton-év alkalm magyar irodalom / nyelvtan országos 1. egyéni Czár Anna Csenge Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-06-15 18:05:47
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Ács Dénes Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Bulla Gerald Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Földházi Péter Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Marton Domonkos Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
Diákolimpia kosárlabda IV.kcs. testnevelés országos 8. csapat Somoskői László Tóth Gyula 2015/2016 2016-06-13 08:37:14
"Az én mesém" meseíró pályázat magyar irodalom / nyelvtan országos különdíj egyéni Czár Anna Csenge Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-06-08 19:12:19
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Geszti Imre Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Vass Zoltán Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Gulybán Csongor Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Izsvák Gergő Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Németh Benjámin Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Boldogh Benedek Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Bűdi Péter Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Dabasi - Halász Gellért Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Fogarasi Levente Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Juhász Zoltán István Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Kisfalusi Imre Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Kovács András Álmos Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Vékony Benedek Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
D3 Kosárlabda Városi Bajnokság Fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Raisz Gellért Balázs Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-06 07:51:16
"A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi különdíj egyéni Sike Gábor Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:51:40
"A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi 2. egyéni Kucsma Kinga Xénia Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:50:29
"A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi 3. egyéni Szabó Zsanett Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:49:29
"A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi 3. egyéni Vass Zoltán Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:48:25
"A kedvenc miskolci látnivalóm" rajz városi 4. egyéni Szilágyi Hanna Vincze Judit 2015/2016 2016-06-05 19:47:08
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Latorcai Levente Hunor Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Rimaszéki Áron Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:51:31
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Latorcai Nimród Örs Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat László Hunor Dávid Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny elsősegély megyei 1. forduló 1. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2015/2016 2016-06-04 07:49:40
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Geszti Imre Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Veit Milán Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gulybán Csongor Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Németh Benjámin Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Boldogh Benedek Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bűdi Péter Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dabasi - Halász Gellért Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Levente Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Juhász Zoltán István Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kisfalusi Imre Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kovács András Álmos Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Vékony Benedek Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Raisz Gellért Balázs Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:32:07
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Barati Aliza Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kiss Petra Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dobos Lilla Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kiss Júlia Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Marincsák Anna Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szirmai Flóra Lívia Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Borbély Blanka Fruzsina Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gál Nikolett Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Hutka Luca Sára Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gulya Orsolya Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D3 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Tóbiás Panni Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:25:22
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Barati Aliza Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kiss Petra Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dobos Lilla Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Marincsák Anna Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Hutka Luca Sára Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gulya Orsolya Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Tóbiás Panni Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kondás Réka Anna Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Urbán Boglárka Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bodolai Anna Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dsupin Loretta Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Amatőr Kosárlabda Városi Bajnokság D4 leány testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kovács Nóra Milen Vukicevic 2015/2016 2016-06-03 06:11:59
Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Soltész Erik Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Ács Kristóf Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Pós Bertalan Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Feczkó Csanád Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Lövei Dávid Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
Floorball V. kcs. testnevelés városi 1. csapat Veréb Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:18:13
Floorball IV. kcs testnevelés városi 2. csapat Cseke Dániel Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:15:12
Floorball IV. kcs testnevelés városi 2. csapat Gecsei Bendegúz István Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:15:12
Floorball IV. kcs testnevelés városi 2. csapat Lövei Dávid Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:15:12
Floorball IV. kcs testnevelés városi 2. csapat Veréb Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 11:15:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Szilágyi Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Bulla Gerald Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. AMATŐR testnevelés városi 2. csapat Somoskői László Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:40:54
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Szilágyi Balázs Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Veselényi Márton Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Ács Dénes Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Bulla Gerald Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Földházi Péter Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Marton Domonkos Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 1. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2015/2016 2016-05-31 08:35:12
Hevesy György országos kémia verseny kémia országos 8. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2015/2016 2016-05-30 21:40:36
BorsodChem Zrt. Környezetvédelmi rajzpályázata rajz megyei 2. egyéni Kövesi Karina Dóra Vincze Judit 2015/2016 2016-05-29 21:01:37
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. forduló 12. egyéni Józsa Judit Hutka József 2015/2016 2016-05-24 16:22:15
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. forduló 10. egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-05-24 16:21:12
Szép Magyar Beszéd Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos eredményesen szerepelt egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-05-24 16:19:01
Almásy László földrajz verseny földrajz megyei 9. csapat Barják Dorottya Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:38:41
Almásy László földrajz verseny földrajz megyei 9. csapat Bodolai Anna Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:38:41
Almásy László földrajz verseny földrajz megyei 9. csapat Kocsis Anna Réka Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:38:41
Almásy László földrajz verseny földrajz megyei 9. csapat Szabados Evelin Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:38:41
Lóczy Lajos Országos Földrajz Verseny földrajz országos 24. egyéni Oláh Soma Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:37:28
Less Nándor Földrajz Verseny földrajz országos 7. egyéni Oláh Soma Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:36:34
Less Nándor Földrajz Verseny földrajz országos 7. egyéni Kádár Gellért Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:35:59
Less Nándor Földrajz Verseny földrajz országos 11. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:35:03
Teleki Pál Földrajz Verseny földrajz megyei 4. egyéni Földházi Péter Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:34:01
Teleki Pál Földrajz Verseny földrajz megyei 3. egyéni Kara Gábor Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:32:51
Teleki Pál Földrajz Verseny földrajz megyei 17. egyéni Raisz Gellért Balázs Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:32:17
Teleki Pál Földrajz Verseny földrajz megyei 7. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:30:35
OKTV földrajz országos 7. egyéni Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2015/2016 2016-05-23 10:29:22
Aranyecset rajz városi 2. egyéni Nagy - Csoma Sára Vincze Judit 2015/2016 2016-05-22 16:04:42
Aranyecset rajz városi 6. egyéni Nagy Gréta Vincze Judit 2015/2016 2016-05-22 16:03:42
Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó V elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Pusztai Leó Áron Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:25:56
Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó V elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Szarka Edit Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:25:12
Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó V elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Vargay András Dávid Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:24:25
Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó V elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Tóth Áron Benedek Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:23:13
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Latorcai Nimród Örs Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:22:40
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:22:13
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:21:57
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:21:47
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat László Hunor Dávid Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:21:31
Miskolc Város és Vonzáskörzete Elsősegélynyújtó Ve elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Lukács Barnabás Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-22 13:20:54
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Kriston Boglárka Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Latorcai Levente Hunor Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
Magyar Vöröskereszt Miskolc Város És Vonzáskörzete elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Rimaszéki Áron Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-21 20:14:38
Langwest Országos Angol Nyelvi Verseny angol nyelv országos 2. forduló 4. egyéni Szauervein Zsanett Szatur Anett 2015/2016 2016-05-18 19:25:31
Langwest Országos Angol Nyelvi Verseny angol nyelv országos 2. forduló 1. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Szatur Anett 2015/2016 2016-05-18 19:24:08
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:08:55
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Soltész Erik Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:08:55
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:08:55
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:07:19
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Horváth Kolos Miklós Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:07:19
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:07:19
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Sorbán Zalán Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:06:17
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Tinon Mehdi Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:06:17
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló eredményesen szerepelt csapat Pusztai Leó Áron Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:06:17
Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat László Vince Zsombor Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:04:14
Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Molnár Gábor Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:04:14
Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Ujhelyi Balázs Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:04:14
Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Balogh Zoé Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:02:52
Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Fegyverneki Lilien Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:02:52
Elsősegély 5 - 6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Szarka Edit Vass Krisztina 2015/2016 2016-05-18 08:02:52
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2015/2016 2016-05-17 07:38:22
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Szűcs Kende Fülöp Polák Péter 2015/2016 2016-05-17 07:38:22
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Pusztai Leó Áron Polák Péter 2015/2016 2016-05-17 07:38:22
Bendegúz matematika vesreny matematika megyei 2. forduló 1. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-05-09 10:57:44
Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 10. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-05-09 10:54:11
Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 7. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-05-09 10:53:14
Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 12. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-05-09 10:52:26
Kommunikációs Verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. egyéni Vass Tünde Lilla Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-05-08 15:21:28
Kommunikációs Verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 1. egyéni Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-05-08 15:20:47
Alkoss hulladékból! Hulladékszobrászati verseny rajz városi kiemelt csapat Mádli Boglárka Vincze Judit 2015/2016 2016-05-08 15:13:47
Alkoss hulladékból! Hulladékszobrászati verseny rajz városi kiemelt csapat Juhász Eszter Zsófia Vincze Judit 2015/2016 2016-05-08 15:12:48
Német világörökségi verseny, EKF német nyelv területi 3. forduló 3. csapat Németh Csenge Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:56:21
Német világörökségi verseny, EKF német nyelv területi 3. forduló 3. csapat Ötvös Anna Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:56:21
Német világörökségi verseny, EKF német nyelv területi 3. forduló 3. csapat Benke Zsófia Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:56:21
EU választási verseny projekt országos 3. forduló 6. csapat Kuripla János Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:54:32
EU választási verseny projekt országos 3. forduló 6. csapat Mondok Dávid Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:54:32
EU választási verseny projekt országos 3. forduló 6. csapat Szabó Bence Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:54:32
EU választási verseny projekt országos 3. forduló 6. csapat Gulyás István Flórián Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-04-26 14:54:31
Miskolc Város és Vonzáskörzete Csecsemőgondozási V egészségnevelés városi 1. forduló 2. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2015/2016 2016-04-25 09:41:51
Miskolc Város és Vonzáskörzete Csecsemőgondozási V egészségnevelés városi 1. forduló 2. csapat Kriston Boglárka Vass Krisztina 2015/2016 2016-04-25 09:41:51
Miskolc Város és Vonzáskörzete Csecsemőgondozási V egészségnevelés városi 1. forduló 2. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2015/2016 2016-04-25 09:41:51
Megyei Középiskolai Rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2015/2016 2016-04-25 08:26:13
Megyei Középiskolai Rajzverseny rajz megyei 2. egyéni Sike Gábor Vincze Judit 2015/2016 2016-04-25 08:24:18
OKTV - BIOLÓGIA biológia országos 18. egyéni Szűcs Botond Polák Péter 2015/2016 2016-04-24 20:16:19
Kaán Károly Országos Természetismereti verseny természetismeret megyei 2. egyéni Boldogh Benedek Polák Péter 2015/2016 2016-04-24 20:13:30
Kaán Károly Országos Természetismereti verseny természetismeret megyei 5. egyéni Szarka Edit Polák Péter 2015/2016 2016-04-24 20:12:47
Kaán Károly Országos Természetismereti verseny természetismeret megyei 7. egyéni Kovács Áron Polák Péter 2015/2016 2016-04-24 20:11:51
Kaán Károly Országos Természetismereti verseny természetismeret megyei 10. Poncsák Nikolett Panna Bobcsákné Berzi Ibolya 2015/2016 2016-04-24 20:11:06
Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:34:09
Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 5. egyéni Oláh Dorottya Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:33:58
Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 9. egyéni Németh Luca Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:33:43
Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 7. egyéni Szabó Dominik Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:33:31
Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 5. egyéni Nagy Laura Boglárka Mozgó Endréné 2015/2016 2016-04-19 09:32:54
Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 4. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-04-19 09:32:42
Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 9. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-04-19 09:32:30
Hevesy György Kémia Verseny kémia megyei 6. egyéni Szűcs Boglárka Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:32:14
Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 10. egyéni Sike Barnabás Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:31:56
Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 10. egyéni Sike Barnabás Ambrus Judit 2015/2016 2016-04-19 09:31:40
Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 8. egyéni Nagy Dominik Mozgó Endréné 2015/2016 2016-04-19 09:31:16
Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 2. egyéni Bakondi Gábor Németh Anna 2015/2016 2016-04-19 09:30:58
Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 4. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2015/2016 2016-04-19 09:30:42
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. egyéni Simon Szonja Szolanzs Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 11:03:56
Tompa Mihály Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi különdíj egyéni Holló Hanna Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 11:02:21
Tompa Mihály Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi különdíj egyéni Zalányi Márton Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 11:02:21
Tompa Mihály Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi különdíj egyéni Vasas Anna Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 11:02:21
Tompa Mihály Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 2. egyéni Kovács Laura Marianna Szemerszki Mihályné 2015/2016 2016-04-05 10:58:36
Kalmár László Matematikai Verseny matematika megyei 4. egyéni Gedeon Máté Károly Sárközy Rita 2015/2016 2016-04-04 12:02:26
Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kmetz Ottó Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Nagy Levente Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Feczkó Botond Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Gyenes Donát Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Priam Márk Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
Mezei futás VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Szűcs Botond Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:29:58
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Kisfalusi Imre Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Palocsai Ákos Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Dabasi - Halász Gellért Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Gulybán Csongor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Bodnár László Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Veréb Áron Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Tóth Kristóf Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Mészáros Márk Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Hámori Miklós Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Agárdy Norbert Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Buza Balázs Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Labdarúgás III.kcsp fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:21:03
Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Kovács-Csizmadia Márton Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Novotny Zoltán Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Beszterczey Kristóf Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
Floorball III.kcsp. fiú orsz. elődöntő testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:11:34
Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Kovács-Csizmadia Márton Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Novotny Zoltán Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Beszterczey Kristóf Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
Floorball III.kcsp. fiú orsz. selejetező testnevelés-diákolimpia területi 1. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-24 09:08:54
Sakk III-IV.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Boldogh Benedek 2015/2016 2016-03-23 22:53:39
Sakk III-IV.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kovác József Dénes 2015/2016 2016-03-23 22:53:39
Sakk III-IV.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Turóczi Gergely 2015/2016 2016-03-23 22:53:39
Sakk III-IV.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Várhegyi Csaba 2015/2016 2016-03-23 22:53:39
Sakk VI.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Horváth Bence 2015/2016 2016-03-23 22:47:51
Sakk III.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. egyéni Boldogh Benedek 2015/2016 2016-03-23 22:45:51
Sakk III.kcsp. fiú testnevelés-diákolimpia városi 3. egyéni Boldogh Benedek 2015/2016 2016-03-23 22:41:49
Sakk testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Boldogh Benedek 2015/2016 2016-03-23 22:40:32
Sakk testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Kovác József Dénes 2015/2016 2016-03-23 22:40:32
Sakk testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Turóczi Gergely 2015/2016 2016-03-23 22:40:32
Sakk testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Várhegyi Csaba 2015/2016 2016-03-23 22:40:32
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Pecze Dániel Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:34:41
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Bulla Gerald Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:34:41
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Gedeon Máté Károly Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:34:41
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kara Gábor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:34:41
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó III.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Szabó András Márton Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:31:55
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó III.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:31:55
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó III.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Lukács Barnabás Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:31:55
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó III.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:31:55
Úszás 100 méter fiú mellúszás IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Gedeon Máté Károly Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:23:56
Úszás 4x50 méter leány gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kornidesz Petra Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:15:01
Úszás 4x50 méter leány gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szabó Eszter Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:15:01
Úszás 4x50 méter leány gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bodolai Anna Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:15:01
Úszás 4x50 méter leány gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kovács Nóra Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:15:01
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Pető Ákos György Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:11:34
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bulla Gerald Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:11:34
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Gedeon Máté Károly Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:11:34
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó IV.kcsp. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kara Gábor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:11:34
Úszás 100 méter fiú mellúszás testnevelés-diákolimpia városi 1. egyéni Gedeon Máté Károly Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:09:06
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:06:38
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Lukács Barnabás Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:06:38
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:06:38
Úszás 4x50 méter fiú gyorsváltó testnevelés-diákolimpia városi 3. csapat Szabó András Márton Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 22:06:38
Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Szalay Boldizsár Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Veréb Áron Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Bodnár László Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
Atlétika többpróba körzeti III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. forduló 2. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 21:51:13
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Szedlák Ádám 2015/2016 2016-03-23 16:31:00
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Agárdy Norbert Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Bodnár László Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Boldogh Benedek Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Fogarasi Levente Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia megyei 4. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:29:46
Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Lőrincz Bálint Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Szilágyi Balázs Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Hangácsi Zsolt Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Sallai Zsombor Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Lövei Dávid Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
Mezei futás IV.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Veréb Balázs Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:25:08
Mezei futás II.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 3. egyéni Tóth Kristóf 2015/2016 2016-03-23 16:17:34
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. egyéni Szilágyi Gellért 2015/2016 2016-03-23 16:17:12
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szűcs Kende Fülöp Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:16:57
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szedlák Ádám Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:16:38
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Levente Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:16:20
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szilágyi Gellért Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:16:07
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Bodnár László Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:15:53
Mezei futás III.kcsp fiú testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Agárdy Norbert Molnár Attila 2015/2016 2016-03-23 16:14:54
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 2. egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-03-22 07:45:41
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 3. egyéni Józsa Judit Hutka József 2015/2016 2016-03-22 07:44:43
Alpesi sí testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Beszterczey Kristóf 2015/2016 2016-03-21 21:24:22
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 1. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2015/2016 2016-03-18 16:18:58
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 1. csapat Szűcs Kende Fülöp Polák Péter 2015/2016 2016-03-18 16:18:58
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 1. csapat Pusztai Leó Áron Polák Péter 2015/2016 2016-03-18 16:18:58
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 2. csapat Szabó Zsanett Bobcsákné Berzi Ibolya 2015/2016 2016-03-18 16:18:07
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 2. csapat Németh Luca Bobcsákné Berzi Ibolya 2015/2016 2016-03-18 16:18:07
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia területi 2. csapat Kovács Lőrinc Bobcsákné Berzi Ibolya 2015/2016 2016-03-18 16:18:07
Magyar vagyok rajz nemzetközi kiemelt egyéni Holló Hanna Vincze Judit 2015/2016 2016-03-17 17:16:46
Wass Albert szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan városi 3. egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2015/2016 2016-03-15 13:20:49
Wass Albert szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan városi 2. egyéni Szrenka Ágoston Péter Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2016-03-15 13:20:03
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. csapat Fojtán Szabolcs Balázs Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:59:14
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. csapat Vargay András Dávid Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:58:50
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. csapat Boldogh Benedek Németh Anna 2015/2016 2016-03-07 18:58:21
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 3. csapat Kovács Kende Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:57:01
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 3. csapat Mráz Márton Damján Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:55:45
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 3. csapat Köcski Nikolett Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-07 18:54:42
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. egyéni Fojtán Szabolcs Balázs Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:21:31
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 4. egyéni Kovács Kende Tóth Tibor 2015/2016 2016-03-07 18:21:02
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 5. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-03-07 18:20:19
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 15. egyéni Boldogh Benedek Németh Anna 2015/2016 2016-03-07 18:18:38
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 19. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2015/2016 2016-03-07 18:17:41
Heinrich Heine Szavalóverseny német nyelv városi különdíj egyéni Barati Barnabás Szabó Dalma 2015/2016 2016-03-04 17:12:00
EU választási verseny történelem területi 2. forduló 1. csapat Gulyás István Flórián Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-03-04 12:29:12
EU választási verseny történelem területi 2. forduló 1. csapat Kuripla János Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-03-04 12:29:12
EU választási verseny történelem területi 2. forduló 1. csapat Mondok Dávid Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-03-04 12:29:12
EU választási verseny történelem területi 2. forduló 1. csapat Szabó Bence Bodrogi Tamás 2015/2016 2016-03-04 12:29:12
Curie országos kémia verseny kémia területi 9. egyéni Veselényi Márton Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:46:57
Curie országos kémia verseny kémia területi 8. egyéni Oláh Dorottya Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:45:39
Curie országos kémia verseny kémia területi 7. egyéni Németh Luca Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:44:39
Curie országos kémia verseny kémia területi 3. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:43:10
Curie országos kémia verseny kémia területi 5. egyéni Várhegyi Csaba Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:42:05
Curie országos kémia verseny kémia területi 4. Kovác József Dénes Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:40:09
Curie országos kémia verseny kémia területi 4. egyéni László Hunor Dávid Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:39:05
Curie országos kémia verseny kémia területi 2. egyéni Szabó Dominik Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:37:30
Curie országos kémia verseny kémia területi 1. egyéni Szűcs Boglárka Ambrus Judit 2015/2016 2016-03-01 21:35:28
Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 12. egyéni Bakondi Gábor Németh Anna 2015/2016 2016-02-25 18:33:50
Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2015/2016 2016-02-25 18:33:01
Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 10. egyéni Nagy Dominik Mozgó Endréné 2015/2016 2016-02-25 18:31:26
Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 5. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-02-25 18:29:26
Varga Tamás Matematikaverseny matematika megyei 2. forduló 3. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2015/2016 2016-02-25 18:28:29
Szép Magyar Beszéd magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-02-25 13:25:25
Szép Magyar Beszéd magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2015/2016 2016-02-25 13:24:21
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. egyéni Ágoston Zsófia Hutka József 2015/2016 2016-02-25 13:22:09
ECL Nyelvi Verseny angol nyelv megyei 2. egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:54:17
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos különdíj egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:52:17
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos különdíj egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:52:17
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:50:40
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2015/2016 2016-02-17 18:50:40
Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 5. egyéni Pákozdi Marcell Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:52:44
Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 4. egyéni Vida Kamilla Zsanna Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:51:11
Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 3. egyéni Takács Donát György Ambrus Judit 2015/2016 2016-02-15 13:50:02
Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Köcski Nikolett Ambrus Judit 2015/2016 2016-02-15 13:48:45
Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 2. egyéni Bodnár Norbert Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:47:02
Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 2. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:45:02
Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-15 13:44:17
Curie Matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-02-15 13:43:15
Dürer matematika verseny matematika országos 10. csapat Kovács Kende Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-08 11:05:22
Dürer matematika verseny matematika országos 10. csapat Vargay András Dávid Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-08 11:05:22
Dürer matematika verseny matematika országos 10. csapat Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-02-08 11:05:22
Dürer fizikaverseny fizika országos 4. csapat Lelkes Gergely Gonda Gáspár 2015/2016 2016-02-08 11:03:58
Dürer fizikaverseny fizika országos 4. csapat Pammer Tamás Gonda Gáspár 2015/2016 2016-02-08 11:03:58
Dürer fizikaverseny fizika országos 4. csapat Sztankovics Anna Gonda Gáspár 2015/2016 2016-02-08 11:03:58
Szépkiejtési verseny német nyelv 6. egyéni Lauer Áron Szabó Dalma 2015/2016 2016-01-29 20:08:22
MeMOOC Informatikai verseny informatika megyei 2. forduló különdíj csapat Imregh András István Mozgó Endre 2015/2016 2016-01-16 19:49:12
MeMOOC Informatikai verseny informatika megyei 2. forduló különdíj csapat Pistai Titusz Mozgó Endre 2015/2016 2016-01-16 19:49:12
MeMOOC Informatikai verseny informatika megyei 2. forduló különdíj csapat Taksár Tamás Mozgó Endre 2015/2016 2016-01-16 19:49:12
Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 7. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2015/2016 2016-01-04 13:42:04
Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 4. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2015/2016 2016-01-04 13:41:16
Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 3. egyéni Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2016-01-04 13:40:24
Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 7. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-01-04 13:39:34
Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 5. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2016-01-04 13:38:55
Megyei Matematikaverseny matematika országos 2. forduló 3. egyéni Boldogh Benedek Németh Anna 2015/2016 2016-01-04 13:37:47
Sportlövészet, 20 lövéses légpuska testnevelés-diákolimpia országos 2. egyéni Vékony Bálint 2015/2016 2015-12-14 20:48:17
Szárazelem gyűjtés kémia városi 1. egyéni Veselényi Márton Ambrus Judit 2015/2016 2015-12-14 08:41:20
Szárazelem gyűjtés kémia városi 1. egyéni Csurilla Bertalan Ambrus Judit 2015/2016 2015-12-14 08:40:17
Szárazelem gyűjtés kémia városi 1. csapat Szklenár Eszter Ambrus Judit 2015/2016 2015-12-14 08:38:00
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. egyéni Hejczei Laura Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:38:34
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2015/2016 2015-12-12 07:37:59
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei eredményesen szerepelt egyéni Szemán Richárd Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:36:57
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei eredményesen szerepelt egyéni Érsok Gábor Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:36:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 19. csapat Boldogh Benedek Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:35:07
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 19. csapat Fegyverneki Lilien Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:35:07
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 19. csapat Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:35:07
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 19. csapat Vékony Benedek Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-12-12 07:35:07
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 12. csapat Dudra Zsófia Hutka József 2015/2016 2015-12-12 07:34:09
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 12. csapat Imre Eszter Anna Hutka József 2015/2016 2015-12-12 07:34:09
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 12. csapat Kovács Kende Hutka József 2015/2016 2015-12-12 07:34:09
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 12. csapat Sólyom Csillag Virág Hutka József 2015/2016 2015-12-12 07:34:09
Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye angol nyelv megyei 8. egyéni Németh Luca Szatur Anett 2015/2016 2015-12-01 11:09:57
Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye angol nyelv megyei 4. egyéni Molnár Zsombor Buzáné Kiss Judit 2015/2016 2015-12-01 11:09:01
Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye angol nyelv megyei 3. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Szatur Anett 2015/2016 2015-12-01 11:08:21
Bibliai szövegértési verseny angol nyelv megyei 1. egyéni Mérai Lilian Pilar Buzáné Kiss Judit 2015/2016 2015-12-01 11:05:07
Bibliai szövegértési verseny angol nyelv megyei 2. egyéni Nagy Dominik Szatur Anett 2015/2016 2015-12-01 11:03:57
Bibliai szövegértési verseny angol nyelv megyei 1. egyéni Buza Boglárka Szatur Anett 2015/2016 2015-12-01 11:02:53
Szent Imre Katolikus Ált. Iskola nyelvi versenye angol nyelv megyei 1. egyéni Mérai Lilian Pilar Buzáné Kiss Judit 2015/2016 2015-12-01 09:31:20
Hittanverseny hittan területi 1. csapat Frankó Boglárka Vincze Judit 2015/2016 2015-11-28 20:54:24
Hittanverseny hittan területi 1. csapat Henez Botond Vincze Judit 2015/2016 2015-11-28 20:54:24
Hittanverseny hittan területi 1. csapat Spekker Dorina Vincze Judit 2015/2016 2015-11-28 20:54:24
Hittanverseny hittan területi 1. csapat Szabó Dominik Vincze Judit 2015/2016 2015-11-28 20:54:24
VII. megyei idegennyelvű szavalóverseny német nyelv megyei 3. egyéni Érsok Gábor Szabó Dalma 2015/2016 2015-11-25 11:28:51
Görög Katolikus Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi eredményesen szerepelt egyéni Czipa Klára Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:37:16
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Czegle Bendegúz Zsombor Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:35:33
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Ladányi Anna Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:35:33
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Németh Mária Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:35:33
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Takács Donát Hutka József 2015/2016 2015-11-22 19:35:33
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Köcski Nikolett Szemerszki Mihályné 2015/2016 2015-11-21 07:02:59
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Rácz Balázs Szemerszki Mihályné 2015/2016 2015-11-21 07:02:59
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Sike Barnabás Szemerszki Mihályné 2015/2016 2015-11-21 07:02:59
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Simon Szonja Szolanzs Szemerszki Mihályné 2015/2016 2015-11-21 07:02:59
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Dudra Zsófia Hutka József 2015/2016 2015-11-21 07:01:13
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Imre Eszter Anna Hutka József 2015/2016 2015-11-21 07:01:13
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Kovács Kende Hutka József 2015/2016 2015-11-21 07:01:13
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Sólyom Csillag Virág Hutka József 2015/2016 2015-11-21 07:01:13
Görög Katolikus Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 3. egyéni Bodolai Anna Varga Péter 2015/2016 2015-11-21 06:55:29
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Boldogh Benedek Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:53:50
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Fegyverneki Lilien Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:53:50
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:53:50
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Vékony Benedek Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:53:50
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Prekop Dorottya Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:51:29
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Ősz Kamilla Anna Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:51:29
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Kondás Réka Anna Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:51:29
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Veres Noémi Lili Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-21 06:51:29
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Kriston Ágnes Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:46:25
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Molnár Eszter Panni Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:46:25
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Bársony Kata Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:44:53
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Ambrus Virág Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:44:02
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 8. csapat Tóth Ágnes Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:42:36
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 8. csapat Bencs Flóra Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:40:19
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 8. csapat Bencs Fruzsina Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:40:19
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 8. csapat Tóth Karina Soltész Ágnes 2015/2016 2015-11-21 06:37:27
Dürer Matematika Verseny matematika megyei 4. csapat Kovács Kende Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-20 07:34:51
Dürer Matematika Verseny matematika megyei 4. csapat Vargay András Dávid Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-20 07:34:51
Dürer Matematika Verseny matematika megyei 4. csapat Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-20 07:34:51
Görögkatolikus szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. egyéni Fülöp Vanda Lőveiné Árva Melinda 2015/2016 2015-11-18 18:15:13
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Bulla Gerald Sike László 2015/2016 2015-11-08 16:55:21
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Gedeon Máté Károly Sike László 2015/2016 2015-11-08 16:55:21
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Juhász András Barnabás Sike László 2015/2016 2015-11-08 16:55:21
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Várhegyi Csaba Sike László 2015/2016 2015-11-08 16:55:21
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2015/2016 2015-11-08 16:53:43
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Nagy Dominik Mozgó Endréné 2015/2016 2015-11-08 16:53:43
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Nagy Laura Boglárka Mozgó Endréné 2015/2016 2015-11-08 16:53:43
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Raisz Gellért Balázs Mozgó Endréné 2015/2016 2015-11-08 16:53:43
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Gajdócsi András Velkey Balázs 2015/2016 2015-11-08 16:52:17
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Kondás Réka Anna Velkey Balázs 2015/2016 2015-11-08 16:52:17
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Németh Luca Velkey Balázs 2015/2016 2015-11-08 16:52:17
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Szabó Márton Velkey Balázs 2015/2016 2015-11-08 16:52:17
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Krajnyák Réka Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-08 16:49:37
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Molnár Lilla Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-08 16:49:37
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-08 16:49:37
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Szabó Dorina Tóth Tibor 2015/2016 2015-11-08 16:49:37
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Kovác Márk Dorián Ambrus Judit 2015/2016 2015-11-08 16:48:09
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat László Vince Zsombor Ambrus Judit 2015/2016 2015-11-08 16:48:09
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Molnár Gábor Ambrus Judit 2015/2016 2015-11-08 16:48:09
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Rácz Balázs Ambrus Judit 2015/2016 2015-11-08 16:48:09
Rendhagyó tanóra az egészségért! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Balogh Zoé Vass Krisztina 2015/2016 2015-10-03 14:52:53
Rendhagyó tanóra az egészségért! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Fegyverneki Lilien Vass Krisztina 2015/2016 2015-10-03 14:52:53
Rendhagyó tanóra az egészségért! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Szarka Edit Vass Krisztina 2015/2016 2015-10-03 14:52:53
Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 8. csapat Oláh Dorottya Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:50:01
Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 8. csapat Sorbán Zalán Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:49:31
Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 8. csapat Sárkány Egon Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:49:17
Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 8. csapat Gunda Eszter Virág Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:48:32
Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 20. csapat Litkei Kinga Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:46:48
Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 20. csapat Ősz Kamilla Anna Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:46:48
Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 20. csapat Prekop Dorottya Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:46:48
Spring in the English speaking countries angol nyelv országos 20. csapat Veres Noémi Lili Szabó Flóra 2014/2015 2015-06-20 16:46:48
Langwest nyelvi verseny angol nyelv megyei 9. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Szatur Anett 2014/2015 2015-06-20 16:13:57
Langwest nyelvi verseny angol nyelv megyei 4. egyéni Szauervein Zsanett Szatur Anett 2014/2015 2015-06-20 16:12:18
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Nagy Dominik Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:48:09
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Pusztai Leó Áron Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:48:09
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Urbán Boglárka Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:48:09
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Zelena Zóra Gabriella Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:48:09
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Demeter Ágoston Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Kornidesz Petra Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Lőrincz Bálint Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Pacsai Cirill Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Szabó Réka Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:47:15
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Bakondi Gábor Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:45:49
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Piskóti Levente Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:45:49
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Spekker Dorina Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:45:49
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 2. csapat Szabó Dominik Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:45:49
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Gecsei Bendegúz István Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:44:52
Légy Te is a Természet Barátja! természetismeret egyéb 1. csapat Kovács Lőrinc Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:44:52
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 2. csapat Németh Luca Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:43:48
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 2. csapat Szabó Réka Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:43:48
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 2. csapat Vincze Borbála Kincső Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:43:48
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Csapó Bálint Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:42:53
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Bordás Alex Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:42:53
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Pacsai Cirill Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:42:53
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 3. csapat Kovács Lőrinc Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:41:36
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 3. csapat Pós Polett Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:41:36
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 3. csapat Gecsei Bendegúz István Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:41:36
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat László Hunor Dávid Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:40:27
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Berecz Máté Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:40:27
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 5. csapat Spekker Dorina Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:40:27
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 7. csapat Bakondi Gábor Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:36:21
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 7. csapat Henez Botond Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:36:21
Curie környezetvédelmi területi verszeny természetismeret területi 7. csapat Kovác József Dénes Bobcsákné Berzi Ibolya 2014/2015 2015-06-19 15:36:21
Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium fizika országos 9. csapat Szemerszki Mihály Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 15:29:54
Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 4. egyéni Gulyás István Flórián Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:34:59
Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 8. egyéni Forrai Katalin Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:34:03
Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 3. Gordoni Dániel Gábor Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:33:02
Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 7. egyéni Szemerszki Mihály Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:32:14
Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 7. egyéni Henez Botond Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:32:14
Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 7. egyéni Vasas Anna Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:32:14
Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika megyei 7. egyéni Fogarasi Botond Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:32:14
Jedlik Ányos Fizikaverseny fizika országos 7. egyéni Gedeon Máté Károly Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:28:54
Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium fizika országos 10. csapat Hora Gábor Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:27:48
Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium fizika országos 10. csapat Kiss Marcell Lóránd Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:27:48
Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Szakollégium fizika országos 10. csapat Marcsik Milán Baloghné Gyüre Judit 2014/2015 2015-06-19 11:27:48
Károly Iréneusz Fizika Kísérleti Verseny fizika országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Imregh András István Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-19 10:58:42
Károly Iréneusz Fizika Kísérleti Verseny fizika országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Pistai Titusz Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-19 10:58:42
Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 25. egyéni Nyárádi Fanni Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:28:48
Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 24. egyéni Lénárt Lilla Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:27:49
Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 22. egyéni Gedeon András Sándor Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:27:00
Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 15. egyéni Kertész Anna Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:26:06
Fidelitas-történelem- történelem városi 1. forduló 6. csapat Bulla Bettina Ötvös Lajos 2014/2015 2015-06-18 12:23:19
Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 13. egyéni Biró Boldizsár Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:23:11
Dr. Gárdus János idegen nyelvű angol nyelv megyei 1. forduló 9. egyéni Lauer Áron Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 12:18:57
Országos Történelem Verseny történelem megyei 2. forduló 5. egyéni Szabó Dominik Ötvös Lajos 2014/2015 2015-06-18 12:17:36
Német nyelvű szavalóverseny német nyelv területi 1. forduló 3. egyéni Vasas Anna Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:26:17
Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 2. egyéni Raisz Gellért Balázs Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:13:12
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Ágoston Zsófia Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Béres Vera Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Bulla Bettina Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Dabasi Halász Zsigmond Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Gramantik Boglárka Anna Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat György Klára Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Józsa Judit Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Kuripla János Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Mondok Dávid Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Szabó Bence Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Szalóki Anna Csenge Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Nemzeti Színház Drámaverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. forduló eredményesen szerepelt csapat Szemerszki Mihály Hutka József 2014/2015 2015-06-18 11:08:32
Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 1. egyéni Ladányi Anna Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:07:55
Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 3. egyéni Tóth Karina Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:06:41
Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 5. egyéni Krajnik Fanni Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 11:05:45
Szt. Imre Dráma Verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Vincze Borbála Kincső Hutka József 2014/2015 2015-06-18 10:59:43
Német nyelvű bibliai szövegértés német nyelv városi 1. forduló 3. egyéni Pacsai Luca Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:56:30
Német nyelvű bibliai szövegértés német nyelv városi 1. forduló 2. egyéni Volcz Barnabás Jakab Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:55:34
Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 8. egyéni Demeter Ambrus Szabó Dalma 2014/2015 2015-06-18 10:54:10
Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 8. egyéni Tóth Karina Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:52:51
Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 3. egyéni Danyi Kristóf Milán Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:51:47
Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 2. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2014/2015 2015-06-18 10:50:25
Német nyelvű szövegértés német nyelv városi 1. forduló 1. egyéni Ladányi Anna Romhányi Rita 2014/2015 2015-06-18 10:49:18
Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Gulybán Csongor Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Izsvák Gergő Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Lukács Barnabás Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Molnár Lilla Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vargay András Dávid Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Dabasi - Halász Gellért Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Palocsai Ákos Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vékony Benedek Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
Spring in the English Speaking Countries angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vladár Csilla Csizmarik Irén 2014/2015 2015-06-18 10:02:20
Mezzofanti német nyelv országos 2. forduló 5. egyéni Ötvös Anna Szabó Andras 2014/2015 2015-06-18 09:48:03
Öveges József Kárpát-medencei Fizika verseny fizika megyei 1. forduló 1. egyéni Tinon Augustin Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-18 09:08:32
Kosárlabda Diákolimpia D5 korcsoport testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Tringel István László 2014/2015 2015-06-17 16:10:35
Kosárlabda Diákolimpia D5 korcsoport testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Anda Dávid 2014/2015 2015-06-17 16:10:35
Kosárlabda Diákolimpia D5 korcsoport testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kovács Áron 2014/2015 2015-06-17 16:10:35
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés városi 2. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-17 00:06:51
Atlétika, súlylökés testnevelés-diákolimpia megyei 6. egyéni Fauszt Gábor Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:02:18
Atlétika, 4X 1000 m futás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Barati Barnabás Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:01:02
Atlétika, 4X 1000 m futás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Demeter Ambrus Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:01:02
Atlétika, 4X 1000 m futás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Szaszkó Péter Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:01:02
Atlétika, 4X 1000 m futás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Veréb Balázs Molnár Attila 2014/2015 2015-06-17 00:01:02
Atlétika, 4X100m váltófutás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 8. csapat Marton Domonkos Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:58:56
Atlétika, 4X100m váltófutás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 8. csapat Somoskői László Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:58:56
Atlétika, 4X100m váltófutás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 8. csapat Fauszt Gábor Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:58:56
Atlétika, 4X100m váltófutás fiú testnevelés-diákolimpia megyei 8. csapat Káplár Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:58:56
Atlétika, 300m futás testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Káplár Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:56:45
Atlétika, 4X100m váltófutás fiú angol nyelv megyei 6. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:54:46
Atlétika, 4X100m váltófutás fiú angol nyelv megyei 6. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:54:46
Atlétika, 4X100m váltófutás fiú angol nyelv megyei 6. csapat Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:54:46
Atlétika, 4X100m váltófutás fiú angol nyelv megyei 6. csapat Vály Áron György Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:54:46
Atlétika, távolugrás testnevelés-diákolimpia megyei 8. egyéni Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 23:51:32
Atlétika, magasugrás testnevelés-diákolimpia megyei 4. egyéni Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 23:49:53
Középiskolák közti verseny légpuska testnevelés megyei 3. egyéni Pál Dávid 2014/2015 2015-06-16 19:30:24
Középiskolák közti verseny légpuska testnevelés megyei 3. egyéni Vékony Bálint 2014/2015 2015-06-16 19:29:48
Középiskolák közti verseny légpisztoly testnevelés megyei 1. egyéni Vékony Bálint 2014/2015 2015-06-16 19:28:51
20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny testnevelés országos 4. egyéni Vékony Bálint 2014/2015 2015-06-16 19:27:37
20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny testnevelés megyei 1. csapat Pál Dávid 2014/2015 2015-06-16 19:26:11
20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny testnevelés megyei 1. csapat Palócz Bence 2014/2015 2015-06-16 19:26:11
20 lövéses légpuska középiskolák közötti verseny testnevelés megyei 1. csapat Vékony Bálint 2014/2015 2015-06-16 19:26:11
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fojtán Szabolcs Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dabasi - Halász Gellért Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Levente Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Juhász Zoltán István Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Kisfalusi Imre Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Jacsó József Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Káplár Bálint Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda III. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:22:03
Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Csobádi Viktor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Cseke Dániel Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Gecsei Bendegúz István Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
Amatőr Kosárlabda IV. kcs. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Somoskői László Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:07:43
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Juhász Zoltán István Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Kisfalusi Imre Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Káplár Bálint Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Papp Szabolcs Sándor Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Veselényi Márton Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Ács Dénes Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda III. kcs. testnevelés megyei 2. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:04:25
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Mátraházi Krisztián Márk Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Simkó Gergely Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Gecsei Bendegúz István Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Ács Dénes Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Bobkó Gyula Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Bozsik József Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Fogarasi Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Földházi Péter Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Marton Domonkos Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Soltész Dániel Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Diákolimpia, Kosárlabda IV. kcs. testnevelés megyei 3. csapat Várhegyi Csaba Tóth Gyula 2014/2015 2015-06-16 19:00:18
Judo testnevelés-diákolimpia országos 2. egyéni Feczkó Csanád 2014/2015 2015-06-16 11:05:57
Judo testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Gecsei Dorottya 2014/2015 2015-06-16 11:04:07
Judo testnevelés-diákolimpia országos 2. egyéni Veréb Balázs 2014/2015 2015-06-16 11:00:13
Judo testnevelés-diákolimpia országos 2. egyéni Kövesi Karina Dóra 2014/2015 2015-06-16 10:46:01
Judo testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Feczkó Botond 2014/2015 2015-06-16 10:31:30
Szt. Imre Dráma Verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Kiss Annamária Réka Hutka József 2014/2015 2015-06-16 10:26:27
Delfin Kupa testnevelés országos ezüst csapat Kiss Annamária Réka 2014/2015 2015-06-16 10:24:53
Szinvavölgyi Szólótáncos néptánc egyéb kiemelt egyéni Oláh Dorottya 2014/2015 2015-06-16 10:21:46
VII. Hatvan Kupa (Junior I.E.Standard) néptánc országos 2. egyéni Sárkány Egon 2014/2015 2015-06-16 10:20:49
Judo testnevelés-diákolimpia országos 3. egyéni Cseke Dániel 2014/2015 2015-06-16 10:20:32
VII. Hatvan Kupa (Junior I.E.Latin) néptánc országos 2. egyéni Sárkány Egon 2014/2015 2015-06-16 10:19:55
Judo testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Király Máté 2014/2015 2015-06-16 10:18:43
VIII.Kner Kupa Mezőtur (Junior I. E. Latin)) néptánc országos 2. Sárkány Egon 2014/2015 2015-06-16 10:18:40
Judo testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Pető Ákos György 2014/2015 2015-06-16 10:17:45
Bach Zongoraverseny ének-zene egyéb kiemelt egyéni Németh Luca 2014/2015 2015-06-16 10:12:15
Pap Lajos Megyei Zongoraverseny ének-zene megyei 3. egyéni Németh Luca 2014/2015 2015-06-16 10:09:48
Judo testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Kriza Anna 2014/2015 2015-06-16 09:54:26
Judo testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Fülöp Vanda 2014/2015 2015-06-16 09:53:18
Judo testnevelés-diákolimpia országos 3. egyéni Beszterczey Kristóf 2014/2015 2015-06-16 09:51:28
Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Palocsai Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
Atlétika többpróba körzeti testnevelés-diákolimpia városi 1. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-06-16 09:43:46
Határtalan Design rajz országos eredményesen szerepelt egyéni Szűcs Bence Lóránd Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:21:46
Határtalan Design rajz országos kiemelt csapat Henez Hanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:19:49
Határtalan Design rajz országos kiemelt csapat Vincze Borbála Kincső Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:19:05
Határtalan Design rajz országos kiemelt csapat Ősz Kamilla Anna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:17:04
Határtalan Design rajz országos kiemelt egyéni Nagy Ferenc Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:14:46
Határtalan Design rajz országos kiemelt csapat Czár Anna Csenge Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:13:39
József Attila Vers- és Prózaíró Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos 1. egyéni Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2014/2015 2015-06-15 12:13:32
Határtalan Design rajz országos kiemelt egyéni Pető Ákos György Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:12:12
József Attila Vers- és Prózaíró Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos 2. egyéni Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2014/2015 2015-06-15 12:11:58
Miskolci Színészmúzeum rajz városi 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:10:49
Miskolci Séta rajz városi 3. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:09:34
Színház az egész világ rajz városi 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:08:24
Lakatos Menyhért Versmondó Verseny magyar irodalom / nyelvtan területi 1. egyéni Váradi Mónika Szemerszki Mihályné 2014/2015 2015-06-15 12:07:40
Miskolci Kocsonyafarsang rajz városi 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:07:33
Kedvenc Cigány Népmesém rajz megyei 1. Kocsis Anna Réka Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:05:52
B-A-Z Megyei Könyvtár rajz megyei különdíj egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:04:29
Megyei Cigány Önkormányzat rajz megyei különdíj egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:02:02
A Tisza gyerekszemmel rajz országos 1. forduló különdíj egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 12:00:21
Határtalan Design rajz országos 1. forduló 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 11:58:34
Magyar Közlekedési Klub rajz országos 1. forduló különdíj egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 11:56:49
"Elit Alakulat" rajz városi 1. forduló 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2015-06-15 11:54:42
100 méter leány mellúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Vécsei Réka 2014/2015 2015-06-14 15:06:08
Tájfutás normáltáv testnevelés-diákolimpia országos 3. egyéni Szűcs Botond 2014/2015 2015-06-14 15:02:33
Tájfutás rövidtáv testnevelés-diákolimpia országos 7. egyéni Szűcs Botond 2014/2015 2015-06-14 15:00:46
Tájfutás normáltáv testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Demeter Ambrus 2014/2015 2015-06-14 14:59:13
Tájfutás rövidtáv testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Demeter Ambrus 2014/2015 2015-06-14 14:58:10
Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Torma Rebeka 2014/2015 2015-06-14 14:55:47
Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Farkas Kinga 2014/2015 2015-06-14 14:55:47
Kéttusa testnevelés-diákolimpia országos 10. egyéni Torma Rebeka 2014/2015 2015-06-14 14:54:43
Kéttusa testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Farkas Kinga 2014/2015 2015-06-14 14:49:10
Kéttusa testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Torma Rebeka 2014/2015 2015-06-14 14:48:30
Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Torma Rebeka 2014/2015 2015-06-14 14:35:02
Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Farkas Kinga 2014/2015 2015-06-14 14:35:02
Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Barati Barnabás 2014/2015 2015-06-14 14:33:25
Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Guba Dávid 2014/2015 2015-06-14 14:33:25
Kéttusa testnevelés-diákolimpia megyei 4. egyéni Barati Barnabás 2014/2015 2015-06-14 14:32:20
Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 5. csapat Sallai Noémi 2014/2015 2015-06-14 14:30:47
Kéttus csapat testnevelés-diákolimpia megyei 5. csapat Zelena Zóra Gabriella 2014/2015 2015-06-14 14:30:47
Bendegúz Matematika Verseny matematika megyei 3. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-09 22:17:54
Kalmár László Országos Matematika Verseny matematika országos 21. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-06-09 22:15:17
Hevesy György országos verseny kémia országos eredményesen szerepelt egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2014/2015 2015-06-09 09:19:35
XX. OrszágosCsecsemőgondozási Verseny egészségnevelés országos 3. forduló 10. csapat Danyi Kinga Karolina Vass Krisztina 2014/2015 2015-06-08 08:03:17
XX. OrszágosCsecsemőgondozási Verseny egészségnevelés országos 3. forduló 10. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2014/2015 2015-06-08 08:03:17
XX. OrszágosCsecsemőgondozási Verseny egészségnevelés országos 3. forduló 10. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-06-08 08:03:17
Diákalkotók VI. Országos Tűzzománc Pályázata rajz országos kiemelt egyéni Szunyogh Kata Vincze Judit 2014/2015 2015-05-31 17:55:40
Diákalkotók VI. Országos Tűzzománc Pályázata rajz országos 3. egyéni Kapi Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2015-05-31 17:54:04
Regionális középiskolai rajzverseny rajz egyéb 2. forduló 2. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2015-05-31 17:25:11
Megyei Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés megyei 2. forduló 1. csapat Danyi Kinga Karolina Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-22 08:35:18
Megyei Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés megyei 2. forduló 1. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-22 08:35:18
Megyei Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés megyei 2. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-22 08:35:18
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:20:31
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:20:31
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:20:31
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat László Hunor Dávid Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:19:10
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Pós Polett Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:19:10
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Spekker Dorina Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:19:10
5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:16:07
5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Horváth Kolos Miklós Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:16:07
5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:16:07
5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 13. csapat Vékony Benedek Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:14:51
5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 13. csapat Sorbán Zalán Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:14:51
5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 13. csapat Pusztai Leó Áron Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:14:51
5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 12. csapat Ladányi Anna Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:13:26
5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 12. csapat Molnár Lilla Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:13:26
5-6. osztályos Elsősegélyverseny elsősegély országos 3. forduló 12. csapat Szarka Edit Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-19 12:13:26
Curie kémia országos 25. egyéni Szűcs Boglárka Ambrus Judit 2014/2015 2015-05-18 11:11:02
Curie kémia országos 9. egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2014/2015 2015-05-18 11:10:00
Kalmár László matematika megyei 6. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-05-18 11:08:41
Városi Csecsemőgondozási verseny egészségnevelés városi 1. forduló 3. csapat Kriston Boglárka Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 18:34:48
Városi Csecsemőgondozási verseny egészségnevelés városi 1. forduló 3. csapat Pacsai Luca Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 18:34:48
Városi Csecsemőgondozási verseny egészségnevelés városi 1. forduló 3. csapat Váradi Mónika Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 18:34:48
Városi Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés városi 1. forduló 1. csapat Danyi Kinga Karolina Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 12:44:21
Városi Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés városi 1. forduló 1. csapat Gyurkó Kinga Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 12:44:21
Városi Csecsemőgondozási Verseny egészségnevelés városi 1. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-05-15 12:44:21
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-05-11 05:28:49
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Vály Áron György Polák Péter 2014/2015 2015-05-11 05:28:49
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia országos 13. csapat Somoskői László Polák Péter 2014/2015 2015-05-11 05:28:49
CURIE Kémia Emlékverseny kémia országos 16. egyéni Pistai Titusz Polák Péter 2014/2015 2015-05-11 05:25:47
Kalmár László Országos Matematika Verseny matematika megyei 1. forduló 3. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2014/2015 2015-05-07 09:58:34
Kalmár László Országos Matematika Verseny matematika megyei 1. forduló 3. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-05-07 09:57:37
Kalmár László Országos Matematika Verseny matematika megyei 1. forduló 1. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2015-05-04 13:13:59
CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 1. egyéni Pistai Titusz Polák Péter 2014/2015 2015-04-30 04:33:35
CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 2. egyéni Szabó Dániel Márk dr. Velkey László 2014/2015 2015-04-30 04:33:00
CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 3. egyéni Homolya Panni Polák Péter 2014/2015 2015-04-30 04:32:30
CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 4. egyéni Németh Csenge Bredács Éva 2014/2015 2015-04-30 04:31:45
CURIE Kémia Emlékverseny kémia területi 5. egyéni Szemerszki Anna Bredács Éva 2014/2015 2015-04-30 04:31:02
Arany János Balladamondó Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos eredményesen szerepelt egyéni Józsa Judit Hutka József 2014/2015 2015-04-28 21:04:06
Arany János Balladamondó Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos eredményesen szerepelt egyéni Bársony Kata Soltész Ágnes 2014/2015 2015-04-28 21:03:22
Szép magyar beszéd verseny magyar irodalom / nyelvtan országos Kazinczy-érem egyéni Németh Márta Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-04-28 21:01:39
Arany János Irodalmi Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos bronz egyéni Molnár Eszter Panni Soltész Ágnes 2014/2015 2015-04-28 18:46:19
Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Horváth Kolos Miklós Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Latorcai Levente Hunor Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
Megyei Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 1. forduló 3. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-27 06:56:55
Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny fizika megyei 2. forduló 12. egyéni Tinon Augustin Tóth Tibor 2014/2015 2015-04-26 21:20:49
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 7. csapat Bóka Zsombor Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:58:05
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 7. csapat Imregh András István Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:58:05
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 7. csapat Pistai Titusz Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:58:05
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 9. csapat Kisfalusi Imre Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:57:06
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 9. csapat Nagy Vencel Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:57:06
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 9. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:57:04
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 10. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:55:54
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 10. csapat Liska Tamás Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:55:54
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia országos 10. csapat Oláh Soma Polák Péter 2014/2015 2015-04-25 22:55:54
szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Barják Dorottya Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Szabados Evelin Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Szabó Judit Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Zemlényi Hanna Zóra Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Brezsnyák Ágnes Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
szertorna lány 4.kcs. testnevelés megyei 2. csapat Kovács Dorottya Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:36:20
szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Barják Dorottya Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Szabados Evelin Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Szabó Judit Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Zemlényi Hanna Zóra Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
szertorna diákolimpia lány 4.kcs. testnevelés városi 1. csapat Brezsnyák Ágnes Virosztekné Szakál Ildikó 2014/2015 2015-04-21 14:31:40
Less Nándor Földrajzverseny földrajz országos 17. egyéni Kara Gábor Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-21 09:34:27
Less Nándor Földrajzverseny földrajz országos 15. egyéni Tóth Márk Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-21 09:33:30
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Balajti Melinda Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Soltész Erik Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Szepesi Marcell Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 2. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:04:25
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Horváth Kolos Miklós Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Latorcai Levente Hunor Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
Város és város környéki elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. forduló 1. csapat Tóth Gergő Tamás Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-20 11:03:18
Kaán Károly XXIII. Országos Természet- és Környeze természetismeret megyei 6. egyéni Szarka Edit Polák Péter 2014/2015 2015-04-19 22:32:58
Kaán Károly XXIII. Országos Természet- és Környeze természetismeret megyei 2. egyéni Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-04-19 22:32:13
OKTV földrajz országos 15. egyéni Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:30:09
OKTV földrajz országos 6. egyéni Szűcs Botond Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:29:24
OKTV földrajz országos 2. egyéni Hatala Imre József Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:28:40
Teleki Pál Földrajz Földtan Verseny földrajz megyei 10. egyéni Kara Gábor Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:27:56
Teleki Pál Földrajz Földtan Verseny földrajz megyei 9. egyéni Bobkó Gyula Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:27:11
Teleki Pál Földrajz Földtan Verseny földrajz megyei 4. egyéni Földházi Péter Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-04-16 20:25:53
Curie Matematika Emlékverseny matematika országos 13. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-04-15 09:07:20
Curie Matematika Emlékvesreny matematika 7. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-04-15 09:06:07
Curie Matematika Emlékverseny matematika országos 3. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-15 09:04:19
Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen angol nyelv országos 2. forduló 4. egyéni Somosi Gábor László Buzáné Kiss Judit 2014/2015 2015-04-13 18:38:27
Tudj többet a rákról, tegyél többet ellene! egészségnevelés országos 2. forduló 3. csapat Balajti Melinda Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-13 11:14:23
Tudj többet a rákról, tegyél többet ellene! egészségnevelés országos 2. forduló 3. csapat Gaskó Alexandra Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-13 11:14:23
Tudj többet a rákról, tegyél többet ellene! egészségnevelés országos 2. forduló 3. csapat Kovács Kincső Lilla Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-13 11:14:23
Tudj többet a rákról, tegyél többet ellene! egészségnevelés országos 2. forduló 3. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2014/2015 2015-04-13 11:14:23
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny könyvtár megyei 1. forduló 1. egyéni Kovács Zsófia dr. Marincsákné Nagy Ildikó 2014/2015 2015-04-13 10:59:48
Sí "B" kategória testnevelés-diákolimpia országos 1. egyéni Beszterczey Kristóf 2014/2015 2015-04-10 10:55:28
Töprengő matematika városi 2. egyéni Kondás Réka Anna Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-09 11:57:55
Töprengő matematika városi 1. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-04-09 11:57:05
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 5. egyéni Gedeon András Sándor Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:26:37
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. egyéni Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:25:34
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 1. egyéni Hatala Imre József Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:24:34
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 1. egyéni Pammer Tamás Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:22:06
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. csapat Gedeon András Sándor Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:20:26
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. csapat Pammer Tamás Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:20:26
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. csapat Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:20:26
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. forduló 2. csapat Hatala Imre József Toró Csaba 2014/2015 2015-04-09 08:20:26
Hevesy György kémia verseny kémia megyei 11. egyéni Bozsik József Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-08 12:53:46
Hevesy György kémia verseny kémia megyei 2. egyéni Várhegyi Csaba Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-08 12:52:25
Hevesy György kémia verseny kémia megyei 7. egyéni Tinon Augustin Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-08 12:51:13
Hevesy György kémia verseny kémia megyei 1. egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2014/2015 2015-04-08 12:50:04
Dugonics András matematika országos 1. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-03-30 19:26:08
Dugonics András matematika országos 8. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 19:25:27
Dugonics András matematika országos 3. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 19:24:58
Kreatív Történelem történelem országos 3. forduló 6. csapat Érsok Gábor Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:09:06
Kreatív Történelem történelem országos 3. forduló 6. csapat Farkas Panna Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:09:06
Kreatív Történelem történelem országos 3. forduló 6. csapat Nagy Boglárka Gréta Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:09:06
Kreatív Történelem történelem országos 3. forduló 6. csapat Palócz Bence Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:09:06
Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Darányi László Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:08:02
Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Poczkodi Gergely Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:08:02
Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Tóth Tibor Vályné Gál Csilla 2014/2015 2015-03-30 10:08:02
Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Darányi László Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 10:07:20
Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Poczkodi Gergely Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 10:07:20
Kis Géniusz Történelmi Vetélkedő történelem területi 1. forduló 3. csapat Tóth Tibor Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-30 10:07:20
Ábrahám Örzse Emlékverseny angol nyelv országos 2. forduló 2. egyéni Lauer Áron Csizmarik Irén 2014/2015 2015-03-23 21:46:56
Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2015-03-22 18:27:18
Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 2. egyéni Csapó Dóra Gabriella Vincze Judit 2014/2015 2015-03-22 18:26:04
Magyar vagyok határtalanul rajz nemzetközi kiemelt egyéni Szunyogh Kata Vincze Judit 2014/2015 2015-03-22 18:24:08
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Cseke Dániel Tóth Gyula 2014/2015 2015-03-21 17:01:16
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Vály Áron György Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:59:42
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:59:42
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 1. csapat Somoskői László Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:59:42
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 2. csapat Barati Noémi Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:58:39
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 2. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:58:39
Madarak és Fák Napja Országos Tanulmányi Verseny biológia megyei 2. csapat Liska Tamás Polák Péter 2014/2015 2015-03-20 15:58:39
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 1. egyéni Németh Márta Gulyásné Vastag Irén 2014/2015 2015-03-14 12:27:24
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 1. csapat Németh Márta Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:26:20
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 1. csapat Pammer Tamás Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:26:20
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 1. csapat Szűcs Botond Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:26:20
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 3. egyéni Pammer Tamás Gulyásné Vastag Irén 2014/2015 2015-03-14 12:18:42
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 4. egyéni Szűcs Botond Gulyásné Vastag Irén 2014/2015 2015-03-14 12:17:29
OKTV matematika országos 2. forduló egyéni Pammer Tamás Gulyásné Vastag Irén 2014/2015 2015-03-14 12:16:15
Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Homolya Panni Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:14:30
Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Németh Mihály Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:12:46
Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Kovács Áron Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:11:37
Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Debreceni Eszter Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:10:11
Ârany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Pákozdi Máté Márk Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:06:41
Arany Dániel matematika országos 2. forduló egyéni Gedeon András Sándor Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:04:58
OKTV matematika országos 2. forduló egyéni Kovács Bence Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 12:02:20
OKTV matematika matematika országos 2. forduló egyéni Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2014/2015 2015-03-14 11:59:18
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 10. egyéni Kovács Bence Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:37:19
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:36:19
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 5. egyéni Hatala Imre József Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:35:36
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 10. egyéni Volcz Ágoston Marcell Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-13 10:34:34
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 11. egyéni Gedeon András Sándor Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:30:17
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 8. egyéni Pákozdi Máté Márk Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:27:35
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 11. egyéni Németh Mihály Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:26:35
Gordiusz matematika megyei 1. forduló 9. egyéni Debreceni Eszter Toró Csaba 2014/2015 2015-03-13 10:24:52
Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 18. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-13 10:23:50
Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 8. egyéni Kondás Péter Németh Anna 2014/2015 2015-03-13 10:23:06
Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 7. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2015-03-13 10:22:17
Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 14. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-13 10:21:28
Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 10. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2014/2015 2015-03-13 10:19:47
Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 19. egyéni Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-13 10:18:39
100 méter leány hátúszás "B" kat. testnevelés-diákolimpia országos 12. egyéni Barják Annamária 2014/2015 2015-03-12 16:23:12
100 méter leány mellúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia országos 5. egyéni Vécsei Réka 2014/2015 2015-03-12 16:20:24
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. egyéni Nagy Csoma Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:42:32
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 2. csapat Kertész Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:40:45
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 2. csapat Nyárádi Fanni Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:40:45
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 2. csapat Nagy Csoma Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:40:45
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 2. csapat Bozsik Annamária Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:40:45
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. csapat Kmetz Ottó Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:38:43
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. csapat Papp János Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:38:43
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. csapat Hatala Imre József Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:38:43
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 6. csapat Siroki Szilveszter Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:38:43
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Feczkó Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:35:42
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Papp Péter László Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:35:42
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Soltész Erik Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:35:42
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Pós Bertalan Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:35:42
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Hangácsi Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:30:48
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Feczkó Csanád Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:30:48
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Havas - Volczer Edvárd Márk Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:30:48
Duatlon testnevelés-diákolimpia országos 4. csapat Veréb Balázs Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:30:48
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Pós Polett Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:15:25
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Kertész Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:13:53
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Nagy Csoma Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:13:53
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Bozsik Annamária Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:13:53
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Nagy Csoma Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:12:14
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Kertész Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:09:28
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Kmetz Ottó Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:08:15
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Papp János Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:08:15
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Hatala Imre József Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:08:15
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Herpai Ágoston Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:08:15
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Feczkó Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:06:15
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Papp Péter László Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:06:15
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Soltész Erik Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:06:15
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Pós Bertalan Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:06:15
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Pós Polett Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:02:04
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Szűcs Boglárka Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:02:04
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Demjén Orsolya Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:02:04
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Polyák Dominika Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 15:02:04
4x50 méter leány gyorsváltó testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Torma Rebeka Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:50:28
4x50 méter leány gyorsváltó testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Barják Annamária Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:49:45
4x50 méter leány gyorsváltó testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Farkas Kinga Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:49:31
4x50 méter leány gyorsváltó testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Bársony Kata Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:49:16
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:46:40
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:46:20
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Lőrincz Bálint Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:46:03
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Szűcs Kende Fülöp Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:45:48
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Boldogh Benedek Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:45:32
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kriza Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:45:07
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kövesi Karina Dóra Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:44:47
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Németh Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:44:08
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Feczkó Villő Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:43:46
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Demeter Ambrus Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:43:19
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Veréb Balázs Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:40:27
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Veréb Balázs Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:39:38
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Káplár Ákos Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:39:22
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Demeter Ambrus Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:39:02
Duatlon testnevelés-diákolimpia megyei 1. csapat Hangácsi Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2015-03-12 14:38:40
100 méter leány hátúszás "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Barják Annamária 2014/2015 2015-03-12 14:04:02
50 méter fiú mellúszás testnevelés-diákolimpia városi 3. egyéni Szilágyi Gellért 2014/2015 2015-03-12 11:34:45
4x50 méter leány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Bodolai Anna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 17:01:48
4x50 méter leány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Barati Noémi Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 17:01:48
4x50 méter leány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Gergely Luca Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 17:01:48
4x50 méter leány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Kovács Dorottya Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 17:01:48
4x50 méter fiú gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Juhász András Barnabás Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:59:44
4x50 méter fiú gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kara Gábor Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:59:44
4x50 méter fiú gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Barati Barnabás Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:59:44
4x50 méter fiú gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Guba Dávid Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:59:44
4x50 méter lány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Sallai Noémi 2014/2015 2015-03-11 16:51:41
4x50 méter lány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Szabó Eszter 2014/2015 2015-03-11 16:51:41
4x50 méter lány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Vécsei Réka 2014/2015 2015-03-11 16:51:41
4x50 méter lány gyorsváltó "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. csapat Kövesi Karina Dóra 2014/2015 2015-03-11 16:51:41
100 méter leány hátúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Vécsei Réka 2014/2015 2015-03-11 16:43:11
100 méter leány mellúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 1. egyéni Vécsei Réka 2014/2015 2015-03-11 16:41:05
100 méter leány gyorsúszás "A" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Sallai Noémi 2014/2015 2015-03-11 16:31:35
4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Henez Hanna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:29:56
4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Kornidesz Petra Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:29:56
4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Szirmai Júlia Laura Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:29:56
4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia megyei 2. csapat Zelena Zóra Gabriella Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:29:56
50 méter fiú gyorsúszás testnevelés-diákolimpia városi 3. egyéni Szilágyi Gellért 2014/2015 2015-03-11 16:24:10
50 méter fiú mellúszás testnevelés-diákolimpia megyei 2. egyéni Szilágyi Gellért 2014/2015 2015-03-11 16:22:40
50 méter fiú gyorsúszás testnevelés-diákolimpia megyei 3. egyéni Szilágyi Gellért 2014/2015 2015-03-11 16:19:58
4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Zelena Zóra Gabriella Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:15:36
4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Szirmai Júlia Laura Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:15:19
4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Kornidesz Petra Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:14:51
4x50 méter lány gyorsváltó "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. csapat Henez Hanna Molnár Attila 2014/2015 2015-03-11 16:12:42
100 méter fiú mellúszás "B" kat. testnevelés-diákolimpia városi 2. egyéni Gedeon Máté Károly 2014/2015 2015-03-11 16:12:15
Dugonics András matematika megyei 1. Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 21:00:39
Dugonics András matematika megyei 1. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 21:00:03
Dugonics András matematika megyei 1. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-03-10 20:57:03
Curie matematika területi 1. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-10 20:46:53
Curie matematika területi 2. Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-10 20:45:52
Curie matematika területi 3. Takács Donát Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-10 20:44:36
Curie matematika területi 4. egyéni Czegle Bendegúz Zsombor Tóth Tibor 2014/2015 2015-03-10 20:43:50
Curie matematika területi 1. Gajdócsi András Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 20:43:16
Curie matematika területi 2. egyéni Szabó Márton Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 20:42:52
Curie matematika területi 4. egyéni Bordás Alex Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 20:42:19
Curie matematika területi 2. Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2015-03-10 20:41:32
Curie matematika területi 1. Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-03-10 20:40:54
Curie matematika területi 1. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-10 20:39:26
Varga Tamás matematika megyei 2. forduló 10. egyéni Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2015-03-10 10:23:44
Varga Tamás matematika megyei 2. forduló 8. egyéni Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2015-03-10 10:22:31
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Gunda Veronika Csenge Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Kruppa Katalin Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Seszták Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Spekker Dorina Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Szabó Viktória Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 2. csapat Velkey Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:44:04
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Saláta Zsuzsa Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:40:18
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Jaszik Julia Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:40:18
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Tóth Laura Csenge Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:40:18
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Sztankovics Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:40:18
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. egyéni Németh Márta Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:33:21
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Bőke Fruzsina Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Litkei Klára Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Tóth Virág Eszter Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Velkey Sára Mária Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Dudás Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Dudás Katalin Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. csapat Szemerszki Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:27:42
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 3. egyéni Feczkó Villő Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:22:16
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 1. egyéni Velkey Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:20:51
Tiszán innen Dunán túl Országos Népdalverseny ének-zene megyei 2. forduló 3. egyéni Jaszik Julia Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-10 08:19:32
Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 3. egyéni Tinon Augustin Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 14:44:39
Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 1. egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 14:43:03
Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 4. Várhegyi Csaba Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 14:41:29
Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 2. egyéni Henez Botond Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 14:40:15
Curie kémia verseny kémia területi 2. forduló 1. egyéni Szűcs Boglárka Ambrus Judit 2014/2015 2015-03-09 13:31:39
Angol és német nyelvű szavalóverseny (Mezőcsát) német nyelv megyei 1. egyéni Bíró Imola Anna Szabó Dalma 2014/2015 2015-03-09 06:28:17
Hungeocontest angol nyelvű földrajz verseny földrajz országos 6. egyéni Gajdócsi Gergely Udvarhelyiné Hyross Amelita 2014/2015 2015-03-08 21:30:57
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Raisz Gellért Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-03-08 21:22:58
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Litkei Klára Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Tóth Virág Eszter Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Velkey Sára Mária Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Dudás Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Dudás Katalin Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Szemerszki Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi arany csapat Bőke Fruzsina Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 16:06:42
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Gunda Veronika Csenge Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Seszták Anna Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Spekker Dorina Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Szabó Viktória Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany csapat Velkey Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:53:37
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany egyéni Velkey Borbála Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:51:48
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló arany egyéni Feczkó Villő Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:50:57
Gyöngyvirág Tankerületi népdalverseny ének-zene városi 1. forduló kiemelt arany egyéni Németh Márta Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-03-08 15:49:45
Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen angol nyelv országos 1. forduló 1. egyéni Somosi Gábor László Buzáné Kiss Judit 2014/2015 2015-03-08 10:39:22
BAz-megyei fizikavetélkedő fizika megyei 3. csapat Menyhért József Gonda Gáspár 2014/2015 2015-03-08 10:15:30
BAz-megyei fizikavetélkedő fizika megyei 3. csapat Pammer Tamás Gonda Gáspár 2014/2015 2015-03-08 10:15:04
BAz-megyei fizikavetélkedő fizika megyei 3. csapat Dabasi Halász Zsigmond Gonda Gáspár 2014/2015 2015-03-08 10:13:42
Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 4. egyéni Czegle Bendegúz Zsombor Tóth Tibor 2014/2015 2015-02-26 10:46:45
Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 3. egyéni Takács Donát Tóth Tibor 2014/2015 2015-02-26 10:45:48
Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 2. egyéni Vargay András Dávid Tóth Tibor 2014/2015 2015-02-26 10:45:06
Curie matematika területi 2. forduló 1. egyéni Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2015-02-26 10:43:30
Szép magyar beszéd magyar irodalom / nyelvtan városi 4. egyéni Molnár Enikő Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2015-02-26 10:29:01
Szép magyar beszéd magyar irodalom / nyelvtan városi 2. egyéni Németh Márta Herpainé Velkey Klára 2014/2015 2015-02-26 10:28:08
Wass Albert vers- és prózamandó verseny magyar irodalom / nyelvtan városi különdíj egyéni Gyenes Donát Soltész Ágnes 2014/2015 2015-02-26 10:15:46
Wass Albert vers- és prózamandó verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 3. egyéni Anda Dávid Soltész Ágnes 2014/2015 2015-02-26 10:14:33
Wass Albert vers- és prózamandó verseny magyar irodalom / nyelvtan városi 3. egyéni Szemerszki Anna Varga Péter 2014/2015 2015-02-26 10:13:34
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Gecsei Bendegúz István Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Ács Dénes Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Bozsik József Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Fogarasi Botond Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Földházi Péter Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Marton Domonkos Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Soltész Dániel Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Somoskői László Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Várhegyi Csaba Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Kosárlabda diákolimpia testnevelés városi 3. Kondás Péter Tóth Gyula 2013/2014 2015-02-25 23:16:11
Bolyai matematika csapatverseny matematika megyei 1. forduló 10. csapat Szabó Márton Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:47:59
Bolyai matematika csapatverseny matematika megyei 1. forduló 10. csapat Takács Anna Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:46:14
Curie matematika verseny területi döntő matematika területi 2. forduló 1. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:43:42
Curie matematika verseny területi döntő matematika területi 2. forduló 4. egyéni Bordás Alex Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:42:25
Curie matematika verseny területi döntő matematika területi 2. forduló 2. egyéni Szabó Márton Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:42:06
Curie matematika verseny területi döntő matematika területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2015-02-25 10:41:28
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Bóka Zsombor Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:43
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Imregh András István Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:43
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Pistai Titusz Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:43
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kuripla János Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:04
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Mondok Dávid Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:04
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Szabó Bence Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:46:04
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:45:09
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Liska Tamás Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:45:09
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Oláh Soma Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:45:09
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Grenda Luca Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:44:24
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kovács Zsófia Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:44:24
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 2. csapat Kövessy Péter Ádám Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:44:24
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 5. csapat Csiba Ágota Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:43:39
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 5. csapat Kucsma Veronika Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:43:39
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 5. csapat Szauervein Zsanett Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:43:39
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Boldogh Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:42:40
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Kisfalusi Imre Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:42:40
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 1. csapat Nagy Vencel Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:42:40
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 3. csapat Fogarasi Levente Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:41:49
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 3. csapat Polyák Panna Lora Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:41:49
CURIE Környezetvédelmi Verseny biológia területi 3. csapat Vékony Benedek Polák Péter 2014/2015 2015-02-16 13:41:49
OKTV rajz országos 1. forduló 25. egyéni Lauer Áron Vincze Judit 2014/2015 2015-02-08 19:50:06
Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 1. csapat Palócz Bence 2014/2015 2015-01-28 19:39:26
Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 1. csapat Vékony Bálint 2014/2015 2015-01-28 19:38:58
Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 1. csapat Pál Dávid 2014/2015 2015-01-28 19:38:41
Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 2. egyéni Vékony Bálint 2014/2015 2015-01-28 19:38:29
Sportlövészet légpuska 20 lövés testnevelés megyei 3. egyéni Pál Dávid 2014/2015 2015-01-28 19:38:09
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Lövei Patrik Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Kmetz Ottó Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Szucskó Péter Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Hedrik Gábor Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Poczkodi Gergely Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 8. csapat Pós Bertalan Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:16:55
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Barati Barnabás Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Feczkó Csanád Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Lövei Dávid Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Molnár Gábor Bálint Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 5. csapat Veréb Balázs Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:14:15
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Feczkó Botond Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Lövei Patrik Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Kerekes Kristóf Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Kovács Áron Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
Kispályás floorball diákolimpia testnevelés megyei 6. csapat Pós Bertalan Tóth Gyula 2014/2015 2015-01-15 12:12:09
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. egyéni Érsok Gábor Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-12-14 15:03:28
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 5. egyéni Breuer Lábady Péter Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-12-14 15:02:55
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Molnár Enikő Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-12-14 15:01:46
Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Palocsai Ákos Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Lőrincz Bálint Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
Atlétika többpróba fiú városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2014-12-11 22:25:11
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Sike Zsombor Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Dabasi - Halász Gellért Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Dunai Zsolt Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Kisfalusi Imre Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Nagy Vencel Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Pacsai Cirill Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Szabó Márton Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Raisz Gellért Balázs Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Rencsicsovszki Bence Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Fogarasi Botond Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
labdarúgás városi körzeti testnevelés-diákolimpia egyéb 2. csapat Király Máté Molnár Attila 2014/2015 2014-12-09 22:27:42
Dürer Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Czegle Bendegúz Zsombor Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:20:12
Dürer Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:20:12
Dürer Matematikaverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Várkonyi Dóra Mária Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:20:12
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Krajnyák Réka Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:16:22
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Molnár Lilla Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:16:22
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:16:22
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 1. forduló 4. csapat Szabó Dorina Tóth Tibor 2014/2015 2014-12-05 12:16:22
Hittan hittan városi 1. csapat Vasas Anna Vincze Judit 2014/2015 2014-12-02 22:27:40
Hittan hittan városi 1. csapat Szabó Dominik Vincze Judit 2014/2015 2014-12-02 22:26:39
Hittan hittan városi 1. csapat Frankó Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2014-12-02 22:25:15
Hittan hittan városi 1. csapat Berecz Máté Vincze Judit 2014/2015 2014-12-02 22:24:04
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat László Hunor Dávid Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 20:08:27
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Spekker Dorina Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 20:08:27
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Szabó Dominik Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 20:08:27
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Vasas Anna Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 20:08:27
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Csobádi Viktor Soltész Ágnes 2013/2014 2014-11-30 17:20:01
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Mátraházi Krisztián Márk Soltész Ágnes 2013/2014 2014-11-30 17:20:01
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Nagy Dominik Soltész Ágnes 2013/2014 2014-11-30 17:20:01
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. csapat Rencsicsovszki Bence Soltész Ágnes 2013/2014 2014-11-30 17:20:01
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Feczkó Csanád Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:09:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Kovács Dorottya Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:09:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Szauervein Zsanett Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:09:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Takács Anna Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:09:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Kovács Lőrinc Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:07:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Kruppa Katalin Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:07:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Vancz Máté Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:07:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Velkey Borbála Szemerszki Mihályné 2014/2015 2014-11-30 17:07:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Árgyel Anna Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:03:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Oláh Dorottya Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:03:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Sárkány Egon Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:03:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Szabó Eszter Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:03:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. csapat Gulybán Csongor Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:00:39
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. csapat Lukács Barnabás Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:00:39
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. csapat Németh Benjámin Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:00:39
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 6. csapat Takács Donát Hutka József 2014/2015 2014-11-30 17:00:39
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Ladányi Anna Hutka József 2014/2015 2014-11-30 16:56:47
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Szabó András Márton Hutka József 2014/2015 2014-11-30 16:56:47
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Tóth Áron Benedek Hutka József 2014/2015 2014-11-30 16:56:47
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 4. csapat Vargay András Dávid Hutka József 2014/2015 2014-11-30 16:56:47
Tervezz egy designos rajz országos 1. egyéni Kapi Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2014-11-24 18:38:15
Tervezz egy designos rajz országos 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2014/2015 2014-11-24 18:37:22
Tervezz egy designos rajz országos 1. egyéni Szunyogh Kata Vincze Judit 2014/2015 2014-11-24 18:37:07
Tervezz egy designos rajz országos 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2014/2015 2014-11-24 18:36:50
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Mátraházi Krisztián Márk Soltész Ágnes 2014/2015 2014-11-22 23:26:52
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Csobádi Viktor Soltész Ágnes 2014/2015 2014-11-22 23:26:52
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Raisz Gellért Balázs Soltész Ágnes 2014/2015 2014-11-22 23:26:52
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Rencsicsovszki Bence Soltész Ágnes 2014/2015 2014-11-22 23:26:52
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Boldogh Benedek Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-22 23:12:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Juhász - Vankó Gellért Levent Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-22 23:12:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Szarka Edit Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-22 23:12:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 2. csapat Tóbiás Panni Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-22 23:12:28
Gárdus János Megyei Idegennyelvű Szavalóversenyen francia nyelv megyei 2. egyéni Molnár Enikő Szalóki Csilla 2014/2015 2014-11-17 19:44:10
Radnóti Miklós szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan városi 4. egyéni Szrenka Ágoston Péter Lőveiné Árva Melinda 2014/2015 2014-11-11 19:20:01
Dürer matematika területi 2. csapat Beszterczey Kristóf Németh Anna 2014/2015 2014-11-11 09:51:23
Dürer matematika területi 2. csapat Feczkó Villő Németh Anna 2014/2015 2014-11-11 09:51:23
Dürer matematika területi 2. csapat Nagy Vencel Németh Anna 2014/2015 2014-11-11 09:51:23
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Bulla Gerald Sike László 2014/2015 2014-11-07 11:28:31
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Gedeon Máté Károly Sike László 2014/2015 2014-11-07 11:28:31
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Juhász András Barnabás Sike László 2014/2015 2014-11-07 11:28:31
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 5. csapat Várhegyi Csaba Sike László 2014/2015 2014-11-07 11:28:31
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Gecsei Bendegúz István Németh Anna 2014/2015 2014-11-07 11:26:28
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Hámori Mátyás Németh Anna 2014/2015 2014-11-07 11:26:28
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Mérai Lilian Pilar Németh Anna 2014/2015 2014-11-07 11:26:28
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 6. csapat Oláh Marcell Németh Anna 2014/2015 2014-11-07 11:26:28
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Krajnyák Réka Tóth Tibor 2014/2015 2014-11-07 11:23:36
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Molnár Lilla Tóth Tibor 2014/2015 2014-11-07 11:23:36
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Németh Mária Tóth Tibor 2014/2015 2014-11-07 11:23:36
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 4. csapat Szabó Dorina Tóth Tibor 2014/2015 2014-11-07 11:23:36
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Demeter Ambrus Németh Anna 2014/2015 2014-11-05 13:42:36
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Kondás Péter Németh Anna 2014/2015 2014-11-05 13:42:36
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Liska Tamás Németh Anna 2014/2015 2014-11-05 13:42:36
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika megyei 3. csapat Oláh Soma Németh Anna 2014/2015 2014-11-05 13:42:36
Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Demjén Borbála Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Kakuk Zita Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Kollár Kitti Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Ötvös Anna Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
Hívunk, jöjj, mert késve késő! egészségnevelés megyei 1. forduló 2. csapat Váczy Lili Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-05 07:33:29
A méhnyakrák megelőzhető: védőoltással, szűréssel egészségnevelés megyei 1. forduló 4. csapat Pós Polett Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-03 15:51:11
A méhnyakrák megelőzhető: védőoltással, szűréssel egészségnevelés megyei 1. forduló 4. csapat Spekker Dorina Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-03 15:51:11
A méhnyakrák megelőzhető: védőoltással, szűréssel egészségnevelés megyei 1. forduló 4. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-03 15:51:11
A méhnyakrák megelőzhető: védőoltással, szűréssel egészségnevelés megyei 1. forduló 4. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2014/2015 2014-11-03 15:51:11
Szirmai Általános Iskola-Rejtvényfejtő Verseny angol nyelv városi 1. forduló 3. csapat Demjén Borbála Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:51:32
Szirmai Általános Iskola-Rejtvényfejtő Verseny angol nyelv városi 1. forduló 3. csapat Kollár Kitti Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:51:32
Mezzofanti-Katolikus Iskolák versenye angol nyelv országos 1. forduló eredményesen szerepelt egyéni Saláta Zsuzsa Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:23:06
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Balajti Melinda Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Demjén Borbála Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Juhász Anna Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Kakuk Zita Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Katinszki Boglárka Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Kollár Kitti Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Piskóti Liliána Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Urbán Laura Dóra Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Gilányi Anna Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Homolya Panni Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Imregh András István Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Kis Luca Bianka Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Lucák Laura Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Nagy Valentina Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Poncsák Ádám Patrik Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Révész Eszter Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Szabados Natália Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Szabó András Miklós Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Tucsek Máté Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Oxford Glogster Verseny angol nyelv nemzetközi 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Zsimala Fanni Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-25 21:18:34
Károly Ireneusz Fizika Tanulmányi Verseny kísérlet fizika egyéb 1. csapat Imregh András István Tóth Tibor 2013/2014 2014-06-25 15:07:57
Károly Ireneusz Fizika Tanulmányi Verseny kísérlet fizika egyéb 1. csapat Pistai Titusz Tóth Tibor 2013/2014 2014-06-25 15:07:57
Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola-Szépkiejtési angol nyelv megyei 1. forduló 2. egyéni Demjén Dorottya Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 21:12:36
Szirmai Általános Iskola-Rejtvényfejtő verseny angol nyelv városi 1. forduló 5. csapat Csobádi Viktor Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 11:22:34
Jedlik Ányos TIT-Angol vers- és prózamondó verseny angol nyelv megyei 1. forduló 9. egyéni Juhász Anna Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 11:18:07
Langwest Országos Tehetségkutató Verseny angol nyelv országos 1. forduló egyéni Balajti Melinda Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 11:10:21
Langwest Országos Tehetségkutató Verseny angol nyelv országos 1. forduló egyéni Zsimala Fanni Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 11:05:43
Görög Katolikus Ált.Isk.-civilizációs verseny-Ausz angol nyelv városi 1. forduló 4. csapat Poncsák Ádám Patrik Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 10:52:44
Szent Imre Általános Iskola - civilizásiós verseny angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Kakuk Zita Csizmarik Irén 2013/2014 2014-06-24 10:50:18
Langwest verseny angol nyelv országos 2. forduló B2 nyelvvizsga egyéni Somosi Gábor László Buzáné Kiss Judit 2013/2014 2014-06-24 09:56:31
Szent Imre Ált. Iskola angol nyelvi versenye angol nyelv megyei 1. forduló 1. csapat Kovács Nóra Buzáné Kiss Judit 2013/2014 2014-06-24 09:48:32
ECL Nyelvi verseny angol nyelv országos C1 nyelvvizsga egyéni Hejczei Laura Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-24 09:20:10
Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Versen angol nyelv országos 2. forduló B2 nyelvvizsga egyéni Dabasi Halász Zsigmond Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-24 09:16:17
Langwest Országos Tehetségkutató Nyelvi Verseny angol nyelv országos 1. forduló 23. egyéni Takács Anna Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:37:45
Langwest Országos Tehetségkutató Nyelvi Verseny angol nyelv országos 1. forduló 15. egyéni Sirokai Petra Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:37:04
Bibliaértő angol nyelvi verseny angol nyelv városi 1. forduló 4. csapat Oláh Soma Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:35:25
Bibliaértő angol nyelvi verseny angol nyelv városi 1. forduló 4. csapat Takács Anna Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:35:25
Városi Civilizációs verseny - Ausztrália angol nyelv városi 1. forduló 4. csapat Szauervein Zsanett Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:33:42
Városi Civilizációs verseny angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Sirokai Petra Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:32:37
Városi Civilizációs verseny angol nyelv városi 1. forduló 1. csapat Kovács Dorottya Szatur Anett 2013/2014 2014-06-24 07:32:37
Takács Sándor történelem országos 4. csapat Németh Csenge Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 22:08:20
Takács Sándor történelem országos 4. csapat Ötvös Anna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 22:08:20
Takács Sándor történelem országos 4. csapat Tóth Márk Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 22:08:20
Takács Sándor történelem országos 4. csapat Urbán Laura Dóra Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 22:08:20
Curie kémia kémia területi 2. forduló 5. egyéni Németh Csenge Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:49:08
Curie kémia kémia országos 3. forduló 15. egyéni Oláh Soma Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:48:13
Curie kémia kémia területi 2. forduló 1. csapat Oláh Soma Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:47:37
Curie kémia kémia területi 2. forduló 6. csapat Veréb Balázs Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:47:04
Curie kémia kémia területi 2. forduló 5. csapat Tinon Augustin Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:46:44
Bolyai csapatverseny matematika megyei 1. forduló 5. csapat Pacsai Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:44:42
Aritmetika matematika városi 1. forduló 14. egyéni Takács Anna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:42:15
Aritmetika matematika városi 1. forduló 4. egyéni Németh Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:41:36
Kalmár László matematika megyei 1. forduló 2. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:40:23
Kalmár László matematika megyei 1. forduló 4. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:39:32
Dugonics András matematika országos 3. forduló 2. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:38:21
Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 17. egyéni Kiss Annamária Réka Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:36:59
Zrínyi Ilona matematika megyei 1. forduló 11. egyéni Kondás Réka Anna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:36:36
Töprengő matematika városi 1. forduló 3. egyéni Kondás Réka Anna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:35:43
Curie matematika verseny matematika országos 3. forduló 2. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:34:20
Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 6. egyéni Gergely Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:33:30
Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 4. egyéni Lövei Dávid Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:33:00
Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Pacsai Luca Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:32:33
Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 8. egyéni Henez Hanna Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:31:17
Curie matematika verseny matematika területi 2. forduló 1. egyéni Gajdócsi András Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-23 19:30:46
Kár lenne, ha Rák lenne biológia megyei 2. forduló 2. csapat Farkas Panna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:11:49
Kár lenne, ha Rák lenne biológia megyei 2. forduló 2. csapat Kozma Júlia Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:11:49
Kár lenne, ha Rák lenne biológia megyei 2. forduló 2. csapat Nagy Boglárka Gréta Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:11:49
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Sike Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Szepesi Marcell Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély megyei 2. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:03:51
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat Dabasi Halász Zsigmond Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat Dráviczki Eszter Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat György Klára Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat Nemes Márk Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 3. csapat Szelenge Anand Bertalan Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:02:32
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat László Hunor Dávid Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat Balajti Melinda Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 4. csapat Batuczki Szabolcs Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:01:35
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Sike Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Szepesi Marcell Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
Felmenő rendszerű Elsősegélynyújtó verseny elsősegély városi 1. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 08:00:06
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 4. csapat Hirkó Hanna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:56:14
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 4. csapat Szepesi Marcell Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:56:14
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 4. csapat Urbán Laura Dóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:56:14
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Kollár Kitti Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:55:25
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Németh Máté Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:55:25
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Tilk Zsombor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:55:25
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 24. csapat Bulla Bettina Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:54:31
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 24. csapat Dabasi Halász Zsigmond Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:54:31
Országos Elsősegély - ismereti verseny elsősegély országos 3. forduló 24. csapat Dráviczki Eszter Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:54:31
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 23. csapat Nagy Ferenc Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:52:21
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 23. csapat Pető Ákos György Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:52:21
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 23. csapat Tinon Mehdi Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:52:21
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Czipa András Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:51:32
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Gordoni Dániel Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:51:32
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 21. csapat Kara Gábor Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:51:32
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Csorkász Adél Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:50:25
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Farkas Nóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:50:25
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 19. csapat Tóth Blanka Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:50:25
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Csapó Bálint Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:49:10
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Pacsai Cirill Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:49:10
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 18. csapat Sárkány Egon Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:49:10
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Csoma Krisztián Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:48:19
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Jacsó József Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:48:19
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 17. csapat Pusztai Leó Áron Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:48:19
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 15. csapat Bodolai Anna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:47:27
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 15. csapat Molnár Liza Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:47:27
Elsősegély 5-6 elsősegély országos 3. forduló 15. csapat Szklenár Eszter Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:47:27
Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia megyei 2. csapat Pós Polett Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:44:34
Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia megyei 2. csapat Spekker Dorina Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:44:34
Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia megyei 2. csapat Zsimala Fanni Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:44:34
Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 2. csapat Gunda Veronika Csenge Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:43:13
Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 2. csapat Szemán Szabina Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:43:13
Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 2. csapat Szemerszki Anna Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:43:13
Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 1. csapat Pós Polett Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:41:23
Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 1. csapat Spekker Dorina Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:41:23
Felmenő rendszerű Csecsemőgondozási Verseny biológia városi 1. csapat Zsimala Fanni Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:41:23
Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Gedeon András Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Fogarasi Virág Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Hári Zsófia Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Németh B. Nóra Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
Kár lenne, ha Rák lenne biológia országos 3. forduló 1. csapat Pénzeli Gabriella Vass Krisztina 2013/2014 2014-06-23 07:35:04
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Pammer Tamás Gulyásné Vastag Irén 2013/2014 2014-06-22 10:38:44
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Hatala Réka Erzsébet Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Dudás Benedek Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Hatala Imre József Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Béri János Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
Hancsók Kálmán megyei matematika verseny matematika megyei 2. csapat Edöcsény Ágnes Csenge Toró Csaba 2013/2014 2014-06-22 10:37:02
BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 3. csapat Siroki Szilveszter Ákos Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:50:06
BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 3. csapat Preinsperger Máté Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:49:26
BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 9. csapat Molnár Ádám Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:48:45
BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 9. csapat Papp Gergely 960429 Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:47:53
BláThy Ottó Természettudományi Városi Verseny fizika városi 1. forduló 2. csapat Kiss Marcell Lóránd Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:47:18
BláThy Ottó Természettudományi Városi Verseny fizika városi 1. forduló 2. csapat Szemerszki Mihály Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:46:33
BláThy Ottó Természettudományi Városi Verseny fizika városi 1. forduló 2. csapat Lelkes Gergely Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:44:46
BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 9. csapat Gajdócsi Gergely Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:42:46
BME Energeitikai Szakkollégiumi Verseny fizika országos 3. forduló 3. csapat Menyhért József Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:40:39
Károly Iréneusz fizika országos 2. forduló 3. Lelkes Gergely Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:39:00
Károly Iréneusz fizika országos 2. forduló 3. egyéni Feczkó Botond Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-21 13:37:21
Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Semsey Áron Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 12:34:54
Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Lelkes Gergely Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 12:34:27
Megyei Középiskolai rajzverseny rajz megyei 2. egyéni Horváth Zsófia Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 12:33:48
Regionális középiskolai rajzverseny rajz különdíj egyéni Semsey Áron Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 12:32:10
Miskolci kocsonyafesztivál rajzpályázata rajz városi különdíj egyéni Spekker Dorina Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 11:10:56
Megyei Általános Iskolai rajzverseny rajz megyei 4. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 11:09:27
Megyei Általános Iskolai rajzverseny rajz megyei 2. egyéni Gilányi Anna Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 11:08:34
Megyei Általános Iskolai rajzverseny rajz megyei 1. egyéni Kerekes Kisanna Majorszki András 2013/2014 2014-06-21 11:06:34
Országos Zománcművészeti Biennálé rajz országos 1. egyéni Mádli Boglárka Vincze Judit 2013/2014 2014-06-21 10:59:34
Zrinyi Matematika Verseny matematika megyei 5. egyéni Gulyás István Flórián Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:47:01
OKTV matematika országos 2. forduló eredményesen szerepelt Dudás Benedek Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:43:57
OKTV matematika országos 2. forduló eredményesen szerepelt Gajdócsi Gergely Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:43:57
Hancsók Kálmán Megyei matematika verseny matematika megyei 4. egyéni Pákozdi Máté Márk Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:36:48
Hancsók Kálmán Megyei matematika verseny matematika megyei 4. egyéni Hatala Imre József Toró Csaba 2013/2014 2014-06-21 10:36:48
Országismeret (ME BTK Modern Filológiai Int. szerv angol nyelv városi 3. egyéni Juhász Bence Szabóné Farkas Emma 2013/2014 2014-06-21 08:11:03
Országismeret (ME BTK Modern Fi Filológiai Int.á angol nyelv városi 2. egyéni Virosztek Dalma Szabóné Farkas Emma 2013/2014 2014-06-21 08:07:40
Német bibliafordító - és szövegértési verseny német nyelv városi 2. egyéni Németh Mihály Szabó Andras 2013/2014 2014-06-21 07:41:57
Városi német helyesíró verseny német nyelv városi 3. egyéni Tóth Karina Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:37:04
Városi német helyesíró verseny német nyelv városi 3. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:34:13
Városi német nyelvű tesztmegoldó versenyen német nyelv városi 1. egyéni Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:30:10
Városi német nyelvű tesztmegoldó versenyen német nyelv városi 2. egyéni Krajnik Fanni Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:29:28
Városi német nyelvű tesztmegoldó versenyen német nyelv városi 1. egyéni Tóth Karina Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:29:01
Városi német nyelvű tesztmegoldó versenyen német nyelv városi 2. egyéni Tóth Ágnes Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-21 07:27:56
Curie Kémia Verseny kémia területi 3. egyéni Homolya Panni Ambrus Judit 2013/2014 2014-06-21 00:19:27
Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny matematika országos 2. forduló egyéni Gulyás István Flórián Toró Csaba 2013/2014 2014-06-20 23:49:46
Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia megyei 2. csapat Németh Máté Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:39:45
Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia megyei 2. csapat Tilk Zsombor Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:39:45
Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia megyei 2. csapat Tóth Márk Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:39:45
Zrínyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 5. egyéni Gulyás István Flórián Toró Csaba 2013/2014 2014-06-20 23:39:43
Curie Környzetvédelmi Csapatverseny biológia területi 9. csapat Gyurkó Kinga Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:36:30
Curie Környzetvédelmi Csapatverseny biológia területi 9. csapat Kriston Boglárka Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:36:30
Curie Környzetvédelmi Csapatverseny biológia területi 9. csapat Zemlényi Hanna Zóra Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:36:30
CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia területi 3. csapat Gilányi Anna Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:34:47
CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia területi 3. csapat Nagy Valentina Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:34:47
CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia területi 3. csapat Szunyogh Kata Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:34:47
CURIE Környezetvédelmi csapatverseny biológia területi 2. csapat Csokai Lilianna Judit Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:33:14
CURIE Környezetvédelmi csapatverseny biológia területi 2. csapat Debreceni Eszter Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:33:14
CURIE Környezetvédelmi csapatverseny biológia területi 2. csapat Németh Csenge Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:33:14
Young People in European Forests biológia országos 1. forduló 7. csapat Béri János Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:30:19
Young People in European Forests biológia országos 1. forduló 7. csapat Polák Péter Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:30:19
Young People in European Forests biológia országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Vékony Bálint Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:29:37
Young People in European Forests biológia országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Dorony Balázs Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:29:37
Young People in European Forests biológia országos 1. forduló eredményesen szerepelt csapat Orosz Álmos Botond Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:29:37
Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia országos 11. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:26:08
CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia országos 18. csapat Demeter Ambrus Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:24:59
CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia országos 18. csapat Liska Tamás Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:24:59
CURIE Környezetvédelmi Csapatverseny biológia országos 18. csapat Oláh Soma Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:24:59
Dr Árokszállásy Zoltán Biológia és Környezetvédelm biológia országos 5. egyéni Szűcs Botond Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:22:28
Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia országos 11. csapat Barati Noémi Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:20:23
Madarak és Fák Napja Országos Verseny biológia országos 11. csapat Liska Tamás Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:20:23
Stockholm Junior Water Prize (SJWP) biológia nemzetközi eredményesen szerepelt csapat Béri János Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:18:21
Stockholm Junior Water Prize (SJWP) biológia nemzetközi eredményesen szerepelt csapat Polák Péter Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:18:21
Stockholm Junior Water Prize (SJWP) biológia nemzetközi eredményesen szerepelt csapat Kakas Dézi Polák Péter 2013/2014 2014-06-20 23:18:21
Szabó Lőrinc Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan országos eredményesen szerepelt egyéni Szrenka Ágoston Péter Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:29:17
Szabó Lőrinc Szavalóverseny magyar irodalom / nyelvtan városi 3. egyéni Szrenka Ágoston Péter Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:28:13
Kazinczy Szépkiejtési Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos kiemelt egyéni Janka György Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:26:17
Kazinczy Szépkiejtési Verseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. egyéni Janka György Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:24:57
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi eredményesen szerepelt egyéni Puskás Mária Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:23:46
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi kiemelt egyéni Ormay Nóra Lujza Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:23:04
Miskolc Város Ifjú Szónoka magyar irodalom / nyelvtan városi 2. egyéni Juhász Bence Lőveiné Árva Melinda 2013/2014 2014-06-20 18:21:04
Arany Dániel Országos Matematika Verseny matematika országos 2. forduló eredményesen szerepelt egyéni Pammer Tamás Gulyásné Vastag Irén 2013/2014 2014-06-20 16:13:16
Irinyi János Országos Kémiaverseny kémia országos 3. forduló eredményesen szerepelt egyéni Dabasi Halász Zsigmond Csikós Csaba 2013/2014 2014-06-20 14:59:38
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. Takács Anna Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 14:00:57
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. Szauervein Zsanett Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 14:00:12
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. Kovács Dorottya Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:59:24
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. csapat Szauervein Zsanett Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:58:28
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 1. Feczkó Csanád Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:57:52
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. csapat Takács Anna Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:56:47
Görögkatolikus Kerületi Hittanverseny hittan egyéb 1. csapat Kovács Kinga Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:47:06
Görögkatolikus Kerületi Hittanverseny hittan egyéb 1. csapat Szemerszki Anna Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:47:06
Görögkatolikus Kerületi Hittanverseny hittan egyéb 1. csapat Tóth Klára Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:47:06
József Attila Vers- és Prózaíró Verseny magyar irodalom / nyelvtan országos 1. egyéni Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:45:01
Lakatos Menyhért Versmondó Verseny magyar irodalom / nyelvtan egyéb 1. egyéni Váradi Mónika Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:43:26
Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. csapat Feczkó Csanád Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:37:29
Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan országos 3. csapat Kovács Dorottya Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:37:29
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Csiba Ágota Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:34:27
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Mező Kristóf Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:34:27
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Pacsai Luca Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:34:27
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny magyar irodalom / nyelvtan megyei 3. csapat Tóth Fanni Szemerszki Mihályné 2013/2014 2014-06-20 13:34:27
Kis-Géniusz Megyei Történelmi Verseny történelem megyei 1. forduló 1. csapat Darányi László Vályné Gál Csilla 2013/2014 2014-06-20 13:33:04
Kis-Géniusz Megyei Történelmi Verseny történelem megyei 1. forduló 1. csapat Konkoly Balázs Vályné Gál Csilla 2013/2014 2014-06-20 13:33:04
Kis-Géniusz Megyei Történelmi Verseny történelem megyei 1. forduló 1. csapat Poczkodi Gergely Vályné Gál Csilla 2013/2014 2014-06-20 13:33:04
Zrnyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 2. csapat Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2013/2014 2014-06-20 13:16:56
Töprengő matematika verseny matematika városi 1. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2013/2014 2014-06-20 13:13:27
Zrnyi Ilona Matematikaverseny matematika megyei 6. egyéni Mátraházi Krisztián Márk Mozgó Endréné 2013/2014 2014-06-20 13:13:02
Károly Ireneusz fizika országos 3. egyéni Feczkó Botond Baloghné Gyüre Judit 2013/2014 2014-06-20 12:54:54
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 3. csapat Danyi Kristóf Milán Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:48:18
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 3. csapat László Hunor Dávid Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:48:18
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 3. csapat Kocsis Anna Réka Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:48:18
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika országos 1. forduló 3. csapat Bozsik József Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:47:51
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika országos 1. forduló 3. csapat Bulla Gerald Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:47:51
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika országos 1. forduló 3. csapat Gedeon Máté Károly Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:47:51
Bolyai Matematika Csapatverseny matematika országos 1. forduló 3. csapat Várhegyi Csaba Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:47:51
Nemes Tihamér OITV informatika országos 1. forduló 2. egyéni Tilk Zsombor Sike László 2013/2014 2014-06-20 11:43:42
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Raisz Gellért Balázs Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:40:24
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 3. csapat Velkey Julianna Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:39:22
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Krajnik Fanni Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:35:14
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Vasas Anna Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:35:14
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Sallai Zsombor Koseczki Tamásné 2013/2014 2014-06-20 11:35:14
XV.Országos Diákvegyész Napok kémia országos 1. egyéni Szabó Diána Nikoletta dr. Velkey László 2013/2014 2014-06-20 11:33:03
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Németh Mihály Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:30:26
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Tóth Márk Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:30:26
egyházi iskolák német nyelvi versenye német nyelv városi 1. csapat Pistai Titusz Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:30:26
Városi német tesztverseny német nyelv városi 2. egyéni Bőke Fruzsina Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:19:00
Városi német tesztverseny német nyelv városi 1. forduló 1. egyéni Barati Noémi Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 11:17:14
Langwest Nyelvi verseny angol nyelv megyei 1. egyéni Dabasi Halász Zsigmond Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:01:52
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Bölkény Gábor Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Képes Luca Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Ötvös Olivér Kristóf Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Zajácz István Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Hámori Fruzsina Eszter Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Menyhért József Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Szabó Zsuzsanna Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
Szépkiejtési Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Vajda Viktória Alexandra Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 11:00:25
Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Bulla Bettina Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Dabasi Halász Zsigmond Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Zajácz István Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
Mezzofanti Verseny angol nyelv országos eredményesen szerepelt egyéni Tóth Tibor Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:58:15
TIT Vers és Prózamondó Verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Bulla Bettina Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:56:09
TIT Vers és Prózamondó Verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Barják Annamária Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:56:09
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny földrajz országos 19. egyéni Balczó Ákos Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-20 10:53:29
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Frankó Boglárka Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Seszták Anna Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Bodolai Anna Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Bozsik József Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Czipa András Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Seszták Lilla Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Bulla Bettina Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Dabasi Halász Zsigmond Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Hejczei Laura Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Kriston Ágnes Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
FOX Competition angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Molnár Eszter Panni Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:52:59
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny földrajz országos 16. egyéni Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-20 10:52:26
Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 17. egyéni Hatala Réka Erzsébet Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-20 10:51:36
ECL Nyelvi verseny angol nyelv országos egyéni Molnár Eszter Panni Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:49:56
ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Brezsnyák Nóra Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Enyedi Áron Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Hejczei Laura Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Kapi Boglárka Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Szelenge Anand Bertalan Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Szemán Richárd Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Kaposvári Lóránt Attila Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Kriston Ágnes Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
ECL Nyelvi verseny angol nyelv városi eredményesen szerepelt egyéni Molnár Eszter Panni Dojcsák Adrienn 2013/2014 2014-06-20 10:48:08
OÁTV német nyelv megyei 2. egyéni Debreceni Eszter Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 10:18:09
országos görögkatolikus hittanverseny hittan országos 3. forduló 1. csapat Polyák Dominika Boronkai József 2013/2014 2014-06-20 10:18:06
OÁTV német nyelv megyei 1. egyéni Ötvös Anna Novák Bernadett 2013/2014 2014-06-20 10:17:30
országos görögkatolikus hittanverseny hittan országos 3. forduló 1. csapat Dudás Katalin Boronkai József 2013/2014 2014-06-20 10:17:21
országos görögkatolikus hittanverseny hittan országos 3. forduló 1. csapat Debreceni Eszter Boronkai József 2013/2014 2014-06-20 10:16:36
OÁTV német nyelv országos 8. egyéni Ötvös Anna Szabó Andras 2013/2014 2014-06-20 10:16:24
OKTV földrajz országos 4. egyeni Kovács Bence Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
OKTV földrajz országos 7. egyeni Hatala Imre József Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 3. egyeni Poncsák Ádám Patrik Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 13. egyeni Balczó Ákos Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 15. egyeni Kaposvári Lóránt Attila Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 11. egyeni Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 11. egyeni Hatala Imre József Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 1. csapat Balczó Ákos Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 1. csapat Gilányi Gibárt Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
Less Nándor földrajzverseny földrajz országos 1. csapat Hatala Imre József Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny földrajz országos 2. egyeni Szűcs Botond Udvarhelyiné Hyross Amelita 2013/2014 2014-06-19 23:42:51