A XXXVII. Hevesy György kémia verseny ünnepélyes eredményhirdetésére került sor a Lévay József Gimnáziumban május 12-én. A megye legjobb kémikusait díjazták.
Virág Hanga Iringó (8.c) I. helyezést, Lupkovics Gergő (8.a) III. helyezést ért el.
A megnyitón elhangzott, hogy a verseny bővelkedett kihívásokban, melyeket remekül sikerült teljesíteni a díjazottaknak.
Büszkék vagyunk diákjainkra, hogy ezen a kémia versenyen is öregbítették iskolánk hírnevét. Hasonló lendületet és eredményeket kívánunk a jövőben is, Hangának pedig külön drukkolunk, hogy az országos fordulón is sikeresen vegye az akadályokat.
Felkészítő tanáraik: Tóthné Szarka Judit és Kosztelnikné Balázs Hajnalka