A JEZSU két csapata hozott haza jó eredményeket a Magyar Vöröskereszt a 29. Felmenő Rendszerű Országos Csecsemő- és Kisdedgondozási verseny vármegyei fordulójáról. IV. helyen végzett a 6. évfolyamos “Csajosok” csapat: Szabó Kinga Kiara, Molnár Dóra Magdolna, Nagy-Faludi Anna
VII. helyen végzett a 7. évfolyamos “Szuper” csapat: Szoták-Urbán Anna, Farkas-Szabados Gréta, Mázik Gréta
2026. május 11-én rendezte meg a Magyar Vöröskereszt a 29. Felmenő Rendszerű Országos Csecsemő- és Kisdedgondozási verseny vármegyei fordulóját.
Népes mezőny jött össze, hiszen gyermek kategóriában 16 csapat, ifjúsági kategóriában 9 csapat mérte össze tudását. Mindkét JEZSU-s csapat a “gyermek” kategóriában indult.
A két lelkes csapat január óta minden héten egy-egy alkalommal készült Bakosné Vass Krisztina iskolavédőnő vezetésével, aki minden évben szárnyai alá gyűjti az érdeklődő diákokat. A csapatok vagy iskola után a 8. órában tartottak felkészítő foglalkozást, vagy, az ebéd órában, miután gyorsan és ügyesen megebédeltek.
A verseny előtt még néhány intenzívebb felkészülő órát is beiktattak a csapatok, amiért külön köszönet a felkészülést támogató többi pedagógusnak!