Menu
Intézmények
Gimnázium
Kollégium
Óvoda
JDSE
Ignáci Pedagógiai Műhely
Loyola étterem - Menza
Plébánia
Lelkészség
Kik vagyunk?
Küldetésünk
Imádságaink
Kihez forduljak?
Felvételi
Tájékoztató
Jelentkezési lapok
Nyílt napok
Tehetséggondozó foglalkozások
Sport orientáció
Szóbeli felvételi
Adomány
Együttműködés
Educate Magis
Pályázatok
Tanári mobilitas
Erasmus+ - Akkreditáció
Dokumentumok
Biztonságos iskola
Gyermek- és ifjúságvédelem
MENTA
Anonim bejelentő
Hungary, 3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12
+36 (46) 560 458
fenyi@jezsu.hu
Intézmények
Gimnázium
Kollégium
Óvoda
JDSE
Ignáci Pedagógiai Műhely
Loyola étterem - Menza
Plébánia
Lelkészség
Kik vagyunk?
Küldetésünk
Imádságaink
Kihez forduljak?
Felvételi
Tájékoztató
Jelentkezési lapok
Nyílt napok
Tehetséggondozó foglalkozások
Sport orientáció
Szóbeli felvételi
Adomány
Együttműködés
Educate Magis
Pályázatok
Tanári mobilitas
Erasmus+ - Akkreditáció
Dokumentumok
Biztonságos iskola
Gyermek- és ifjúságvédelem
MENTA
Anonim bejelentő
Megyei elsősegélynyújtó bajnokok és dobogósok
Gerincsérülés, nyílt törés, pánikroham, légúti idegen test ellátása, eltávolítása, lőtt seb ellátása... A JEZSU elsősegélynyújtóinak ez már nem probléma. A JEZSU-s csapatok olyan sikeresek voltak, hogy a MINAP még interjút is készített velük.
IDE KATTINTVA olvasható
2026.06.01-n rendezte meg a Magyar Vöröskereszt az 54. Felmenő Rendszerű Országos elsősegélynyújtó verseny megyei fordulóját.
Gyermek, Ifjúsági és felnőt kategóriában zajlott a verseny.
A Szeleta Park Látogató Központban egy 20 állomásos körpályát kellett teljesíteniük.
Iskolánkat 5 csapat képviselte. A csapatok felkészítését Bakosné Vass Krisztina iskolavédőnő végezte. Köszönjük a felkészítő munkát, amelyet évről évre hűségesen végez az iskolában! A bátor csapatoknak is köszönet, hogy elsajátították ezt a létfontosságú tudásanyagot, és készek szolgálni vele a közösséget.
Gyermek kategóriában:
I. helyezett a "112 Na szia mentő" csapat:
Luterán Márton, Baráth Adél, Pohl Dóra, Spitzmüller Flóra, Virág Hanga
Az első helyezett jut tovább, így ők fogják képviselni iskolánkat, Miskolc városát és a megyét a szeptemberben Debrecenben megrendezésre kerülő országos döntőn.
III. helyezett a "TT-Tím"
: Lupkovics Gergő, Molnár Mária Tünde, Szabó Bíborka, Szenttamási Márton, Zsíros Hanga
Ifjúsági kategóriában:
V. helyezett a "KRANKENWAGEN"
csapat:
Bodogán Péter, Ócsai Henrietta, Dzsula Hanna, Kondás András, Lökös Gellért
VI. helyezett az "SOS (Save our souls!)"
csapat: Fábián Eszter, Lipthay Réka, Mádai Anna, Márk Petra, Sándor Adrienn
II. helyezett Felnőtt kategóriában a Szupercsapat:
Béresné Madai Krisztina, Feketéni Stefancsik Katalin, Jancsurákné Kiss Henrietta, Meleg Nikolett tanárnők ésTakács István tanár úr.
Created on 2026. június 03.
Találatok: 228
Előző cikk: Kreatív műveltségi vetélkedőn első helyezett
Előző
Következő cikk: Balázs Dénes verseny eredmény
Következő