Hungary, 3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12

Angol Műhely Kulturális Egyesület olvasási verseny

Diákjaink a második félévben újra szép számban képviselték iskolánkat az Angol Műhely Kulturális Egyesület olvasási versenyén, ahol a résztvevők egy általuk választott klasszikus regény könnyített vagy – az idén először eredeti változatát dolgozták fel három fordulón keresztül angol nyelven. A Lévay József Református Gimnáziumban megrendezett B.A.Z. megyei díjkiosztón az alábbi diákok részesültek jutalomban:

5. évfolyam

Tóth Marcell (Starter kategória I. helyezés)

6. évfolyam

Farkas-Szabados Anna (Stage 4. IV. helyezés)

7. évfolyam

Kenyeres Hanna (Unabriged 1. helyezés)

Visnyovszki Balázs (Stage 3. I. helyezés)

Béres Réka (Stage 6. II helyezés)

Szarka Zille Szonja (Stage 6. eredeti mű – II. helyezés)

  • Találatok: 37