Hungary, 3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12

Országos Csecsemő és Kisded gondozási verseny

A Magyar Vöröskereszt a közelmúltban rendezte meg a 28. felmenő rendszerű Országos Csecsemő és Kisded gondozási verseny Vármegyei Fordulóját, amelyen iskolánk diákjai is részt vettek, és nagyszerű eredményeket értek el.

Az általános iskolás korosztályban a 12 csapat közül diákjaink a 7. helyen végeztek, ami különösen figyelemre méltó, hiszen ők voltak a legfiatalabbak a mezőnyben, ahol mindenki más 8. évfolyamos volt. A lányok kitartása és elhivatottsága példaértékű, és büszkék vagyunk rájuk az elért eredményükért.

A középiskolás korosztályban is szép sikert arattunk: a 6 csapatból mindössze pár ponttal lemaradva az egészségügyi szakközépiskola mögött, a 2. helyen végeztünk. Ez az eredmény is mutatja, hogy diákjaink kiválóan felkészültek és remekül teljesítettek a verseny során.

Gratulálunk minden résztvevőnek és felkészítő tanáruknak, Bakosné Vass Krisztina védőnőnek a kiváló szerepléshez és a kitartó munkához!

  • Találatok: 56