Hungary, 3529 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12

Tájékoztatás a szülők felé: Egyesületi igazolások és leves

1, Sportolók hiányzása
Kérjük a kedves Szülőket és sportoló diákjainkat, hogy az egyesületektől szerezzék be a szükséges igazolásokat, amennyiben a tanórákat rendszeresen érintő sport programon vesznek részt a tanév során.  Igazolás nélkül az iskola nem engedélyezi a távollétet, és ez a mulasztás igazolatlannak minősül. A sportkikérőket - a jól bevált rendszer szerint - jutassák el az osztályfőnökökhöz, az állandó kikérőket pedig Polák Péter oktatási igazgatóhelyettes úrhoz is. Köszönjük az együttműködésüket!
 
2. Étkezés - leves helyett gyümölcslé
Technikai okok miatt a héten az Loyola Étterem nem tud levest főzni. Diákjaink  gyümölcslevet kapnak, amíg a műszaki probléma meg nem oldódik. A választott A és B menű változatlan minőségben elkészül. Köszönjük megértésüket!
  • Találatok: 1068